До реєстру збитків за першу годину роботи надійшло від українців 18 заявок на компенсацію

До реєстру збитків за першу годину роботи надійшло від українців 18 заявок на компенсацію

За першу годину функціонування міжнародного Реєстру збитків від агресії Російської Федерації заявки на компенсацію подали вже 18 українців.

Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Всього за годину після запуску сьогодні Реєстр уже отримав заявки на компенсацію від перших 18 українців, ‒ заявив Кулеба.

Нагадаємо, У "Дії" можна подати заяву до міжнародного Реєстру збитків про пошкоджене майно

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Прихильник Путіна Моргенштерн боїться їхати в Україну й скасовує свої концерти Прихильник Путіна Моргенштерн боїться їхати в Україну й скасовує свої концерти
Російський реп-виконавець Моргенштерн у прямому ефірі в мережі Instagram заявив про скасування українського туру, через незрозумілу ситуацію в Україні. Зокрема було заплановано три концерти – у Києві, Запоріжжі та Харкові.
Відеоблогер Івангай звинуватив Дудя у вилученні з інтерв'ю слів про Україну та Голодомор, - відповідь Дудя Відеоблогер Івангай звинуватив Дудя у вилученні з інтерв'ю слів про Україну та Голодомор, - відповідь Дудя
Нещодавно український відеоблогер-мільйонник Іван Рудський, більш відомий під псевдонімом "Івангай", дав інтерв'ю відомому російському журналісту Юрію Дудю. Однак, він вирізав важливий меседж, де блогер розповідав про Україну і своє ставлення до російсько-української війни.
Папа Римський закликав запобігти насильству на сході України Папа Римський закликав запобігти насильству на сході України
Папа Римський Франциск із тривогою слідкує за усіма подіями, які відбуваються на Донбасі і закликає запобігти ескалації насильства в Україні, з боку Російської Федерації.
Loading...
Load next