Папа Римський збирається у тривале азійське турне

Папа Римський збирається у тривале азійське турне

Папа Римський Франциск у вересні вирушить у двотижневе турне кількома країнами Азії.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяву Ватикану.

Папа Франциск поїде у перше цьогорічне закордонне відрядження, яке також стане найдовшим за його 11-річну каденцію, відвідавши з 2 до 13 вересня Індонезію, Папуа-Нову Гвінею, Східний Тимор та Сінгапур, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що візит до Азії планувався вже давно, однак існувало занепокоєння, чи здійснить його 87-річний понтифік, зважаючи на пропущені ним заходи через проблеми зі здоров’ям. “Його останньою міжнародною подорожжю був дводенний візит до Марселя у Франції в вересні. У листопаді він скасував подорож на кліматичну конференцію у Дубаї через запалення легень”.

У агентстві додали, що аргентинський папа Франциск - перший глава Святого Престолу із Глобального півдня. Він вбачає залучення Азії одним зі своїх основних пріоритетів.

Нагадаємо, Понад 100 га лісу за тиждень знищили росіяни на Лиманському напрямку

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Ватикан заявив, що візит Папи Лева XIV до України наразі не на часі Ватикан заявив, що візит Папи Лева XIV до України наразі не на часі
Ватикан поки що не розглядає можливість візиту Папи Римського Лева XIV до України через дотримання традиційного дипломатичного нейтралітету
NYT назвав 7 головних претендентів на місце Папи Римського NYT назвав 7 головних претендентів на місце Папи Римського
Наразі немає чіткого наступника, проте експерти назвали декілька потенційних претендентів
Папа Римський закликав запобігти насильству на сході України Папа Римський закликав запобігти насильству на сході України
Папа Римський Франциск із тривогою слідкує за усіма подіями, які відбуваються на Донбасі і закликає запобігти ескалації насильства в Україні, з боку Російської Федерації.
Loading...
Load next