На Запоріжжі ще 28 шкіл розпочнуть навчання у змішаному форматі

На Запоріжжі ще 28 шкіл розпочнуть навчання у змішаному форматі

У Запорізькій області ще 28 шкіл розпочнуть навчання у змішаному форматі.

Про це повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров.

Ще 28 шкіл у Запоріжжі та області розпочнуть навчання у змішаному форматі. Таке рішення сьогодні прийнято на засіданні Ради оборони, - йдеться у дописі.

Федоров нагадав, що нині в режимі офлайн працює 51 школа. Наразі в області триває будівництво освітніх просторів з укриттями. Він висловив сподівання, що заняття в них розпочнуться у новому навчальному році.

Нагадаємо, United24 розпочинає глобальний збір на бойові роботизовані платформи - Зеленський

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Путін’югенд на окупованих територіях: як Росія готує дитячу армію (відео) Путін’югенд на окупованих територіях: як Росія готує дитячу армію (відео)
Росія продовжує інтегрувати тимчасово окуповані території України у свій вимір. Одним з таких напрямків є мілітаризація свідомості дітей. Неповнолітніх знайомлять зі справжньою зброєю та відправляють на стрільбища. Найбільш потужними та підтримуваними Росією організації є "Молода гвардія – Юнармія" у "народних республіках" та "Юнармія" у Криму.
Росія розпочала військові навчання в анексованому Криму Росія розпочала військові навчання в анексованому Криму
Кремль планує відпрацювати оборону, так званий "марш-кидок" та "наступальні дії". Також планують залучити різні види зброї.
СБУ розпочинає планові навчання на Донбасі: зі зброєю і технікою СБУ розпочинає планові навчання на Донбасі: зі зброєю і технікою
СБУ просить у разі пересування містом мати при собі паспорт або інший документ, що посвідчує особу.
Loading...
Load next