У ГУР попередили про фейкові чатботи

У ГУР попередили про фейкові чатботи

У месенджері Telegram з’явилось щонайменше вісім фейкових чатботів, які імітують головного бота розвідки.

Про це повідомляє Головне управління розвідки.

Ворог намагається ввести в оману українців, що проживають на тимчасово окупованих територіях, створюючи ботів, які за своїм описом, назвою та візуалом відтворюють офіційний чатбот ГУР "Головний бот розвідки". Передавати будь-яку інформацію через такі боти – небезпечно, - зазначають в ГУР МО.

У відомстві нагадали, що офіційний чатбот Головного управління розвідки розміщений за таким посиланням.

Посилання на актуальний бот завжди можна знайти на сторінці Головного бота розвідки на сайті ГУР та на офіційних сторінках ГУР в соцмережах. Такі сторінки позначені синьою або зеленою галочкою, - додали у відомстві.

Розвідники додають, що можна безпечно й анонімно зв’язатися з ГУР такими способами:

Електронною поштою: [email protected]
Через застосунки Signal та WhatsApp: +38 096 945 53 41

Також ГУР МО оприлюднило список фейкових ботів, на які можна залишити скаргу:

1. https://t.me/gur_officialBot  

2. https://t.me/gurofficiaI_bot  

3. https://t.me/gur_oficiall_bot

4. https://t.me/gur_offisial_bot  

5. https://t.me/gur_official_ua_bot

6. https://t.me/gur_ukr_bot

7. https://t.me/gurmobot

8. https://t.me/gurmo_officialbot

Нагадаємо, У Лівані знову масово вибухає техніка

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
YouTube назвали головним каналом розповсюдження фейків в Інтернеті - експерти YouTube назвали головним каналом розповсюдження фейків в Інтернеті - експерти
Шкода фейків особливо помітна в Латинській Америці, Азії та Африці.
Масштабна евакуація з Афганістану: Україна опинилась серед країн-лідерів за кількістю евакуйованих людей (відео) Масштабна евакуація з Афганістану: Україна опинилась серед країн-лідерів за кількістю евакуйованих людей (відео)
День який афганці називатимуть найстрашнішим у своїй історії - 15 серпня, коли радикальний ісламістський рух “Талібан” без бою взяв владу в Афганістані під свій контроль. В країні запанував справжній хаос, а десятки держав відгукнулися надати політичний прихисток біженцям з Афганістану, які за будь-яку ціну намагались врятуватись від жорстокої розправи талібів. Внаслідок цього світові держави розпочали евакуацію своїх громадян з епіцентру подій. Серед них опинилась й Україна, яка розпочала масштабну евакуацію не лише українців, а й іноземних громадян.
Українські спецпризначенці врятували у захопленому "Талібаном" Кабулі понад 700 людей (відео) Українські спецпризначенці врятували у захопленому "Талібаном" Кабулі понад 700 людей (відео)
На таких підхід до порятунку людей не наважувалась жодна з інших евакуаційних місій, адже це ризиковане завдання так, як афганські території в той час вже знаходились під контролем радикального терористичного руху "Талібан".
Loading...
Load next