Зеленський розкрив нові дані про втрати

Зеленський розкрив нові дані про втрати
Президент України Володимир Зеленський заявив, що з початку повномасштабного вторгнення Росії Україна втратила понад 46 тисяч військових

Президент України Володимир Зеленський заявив, що з початку повномасштабного вторгнення Росії Україна втратила понад 46 тисяч військових.

Про це він сказав в інтерв’ю NBC News повідомив

За словами Зеленського, ще близько 380 тисяч захисників отримали поранення, а десятки тисяч вважаються зниклими безвісти або перебувають у російському полоні.

Кількість жертв серед цивільного населення на тимчасово окупованих територіях залишається невідомою. Також Росія незаконно депортувала 19 500 українських дітей.

Це те, що нам відомо на сьогодні. Масові поховання та виявлені злочини на звільнених територіях свідчать про масштаб російського терору, — наголосив Зеленський.

Нагадаємо, На Одещині затримали групу підлітків, які підпалювали авто ЗСУ на замовлення РФ

Олена Стебніцька - pravdatutnews.com

Читайте також
Після війни українці хочуть змін: лише 28% підтримують Зеленського як президента Після війни українці хочуть змін: лише 28% підтримують Зеленського як президента
Рівень довіри до Володимира Зеленського під час війни залишається високим, однак після її завершення більшість громадян не бачать його на посаді президента
Підсумки дня: провина росії, "Рамштайн 7", прописка у "Дії", вирок у справі MH17 Підсумки дня: провина росії, "Рамштайн 7", прописка у "Дії", вирок у справі MH17
Найголовніші події дня вже у нашому зведенні.
Loading...
Load next