Під прикриттям медичної допомоги: чоловік ошукав подружжя пенсіонерів на понад 1 млн гривень

Під прикриттям медичної допомоги: чоловік ошукав подружжя пенсіонерів на понад 1 млн гривень
На Закарпатті чоловік обіцяв допомогти вилікувати зір подружжі пенсіонерів у закордонній клініці, а натомість ошукав на понад мільйон гривень

фото: Поліція Закарпатської області

У вересні 2023 року 67-річна мешканка Мукачева звернулася до 46-річного знайомого із проханням допомогти вилікувати її чоловіка, який мав проблеми з зором.

Однак за час очікування чоловік потерпілої осліп, повідомляє поліція області.

Зловмисник впродовж двох років переконував жінку, що має "зв'язки" та може організувати йому лікування у закордонній клініці. Він постійно виманював у жінки кошти нібито для оплати послуг лікарів, адвокатів тощо.

Однак жодної організації процесу лікування з його боку не було, внаслідок чого, через тривале очікування та не надання жодної медичної допомоги чоловік потерпілої повністю втратив зір.

За цей час, літня жінка перерахувала на банківські рахунки зловмисника 1 172 595 гривень, а також неодноразово передавала кошти готівкою.

Усвідомивши, що жодної допомоги не буде, жінка все ж повідомила в поліцію. У ході проведення оперативно-розшукових заходів правоохоронці встановили особу зловмисника та розшукали його.

За даними слідства, він був раніше судимий за майнові злочини та вбивство.

Тепер йому повідомили про підозру за частиною 5 статті 190 Кримінального кодексу України – шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах. Чоловіку загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 12 років із конфіскацією майна.

Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави.

До слова,правоохоронні органи кваліфікували інцидент у школі Києва як замах на вбивство. За фактом нападу відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 15 та п. 1 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України — замах на умисне вбивство двох або більше осіб.

Стралець Діана - pravdatutnews.com

Читайте також
Ми більше не плануємо вводити тотальні локдауни – Шмигаль Ми більше не плануємо вводити тотальні локдауни – Шмигаль
Уряд більше не планує вводити "тотальні локдауни" в Україні.
Нововведення пенсійного фонду: в Україні запрацювали електронні трудові (відео) Нововведення пенсійного фонду: в Україні запрацювали електронні трудові (відео)
Закон України про облік трудової діяльності працівників в електронній формі уже набрав чинності. Внаслідок цього Україна має поступово відмовлятися від паперових трудових книжок.
Loading...
Load next