Зінченко допоміг Ман Сіті здобути неймовірну перемогу і повернути собі лідерство в АПЛ (відео)

Олександр Зінченко віддав результативну передачу.

У неділю, 8 травня, на стадіоні "Етіхад" в Манчестері в рамках 36-го туру англійської Прем'єр-ліги "Манчестер Сіті" приймав "Ньюкасл". Поєдинок завершився нищівною перемогою "городян" з рахунком 5:0.

Український захисник Олександр Зінченко провів на полі весь матч і відзначився асистом на Філа Фодена в кінці гри.

Рахунок у матчі був відкритий на 19-й хвилині - відзначився Рахім Стерлінг з передачі Жоау Канселу. Наприкінці першого тайму відзначився захисник Емерік Лапорт. У другому таймі голи забивали у складі "городян" Родріго Ернандес, Філ Фоден і Рахім Стерлінг.

"Манчестер Сіті" - "Ньюкасл" - 5:0

Голи: Стерлінг, 19, 90+3, Лапорт, 38, Родрі, 61, Фоден, 90

Нагадаємо, що "Це помилка світових лідерів": екстренер Шахтаря про війну в Україні. Луїш Каштру допоміг українським сім’ям.