Випередив італійця та француза: український плавець виграв золото на чемпіонаті Європи

Чемпіонат Європи з водних видів спорту проходить у Римі з 11 по 21 серпня.

Український плавець Михайло Романчук став переможцем на дистанції 1500 м вільним стилем на чемпіонаті Європи-2022 з водних видів спорту. Про це повідомляє "Суспільне".

На старті запливу лідирував італієць Грегоріо Пальтріньєрі, однак надалі Романчук вийшов уперед та фінішував першим, випередивши срібного призера на 3 секунди.

Третім фінішував Дам'єна Жолі із Франції, перевага українця над яким склала 15 секунд.

Результати запливу:

1. Михайло Романчук (Україна) — 14:36.10

2. Грегоріо Пальтріньєрі (Італія) — 14:39.79

3. Дам'єн Жолі (Франція) — 14:50.86

Чемпіонат Європи з водних видів спорту проходить у Римі з 11 по 21 серпня, а змагання у плаванні завершаться 17 серпня.

Нагадаємо, раніше каратист Горуна звернувся до світової спільноти.