На Львівщині раптово померла професор Дрогобицького університету Ірина Турчик

На Львівщині раптово померла професор Дрогобицького університету Ірина Турчик

31 березня 2023 року на 45-му році життя раптово відійшла у вічність доктор педагогічних наук, професор кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка Ірина Турчик. Про це повідомляють у НОК Львівщини.

Ірина Турчик була талановитим педагогом, її любили і поважали студенти. Вагомим є і її вклад в українську науку: з-під пера вченої вийшло понад 100 наукових і науково-методичних праць, вона була співавтором навчальної програми з фізичної культури для 5–9-х і 10–11-х класів, членом Всеукраїнської робочої групи з укладання компетентнісного потенціалу фізкультурної освітньої галузі «НУШ: основи стандарту».

Плідно і вагомо співпрацювала із міжнародними організаціями в рамках програми Еразмус+, долучившись до розробки нової освітньої програми з ерготерапії для професійних терапевтів, що ставить метою реалізацію нових освітніх програм, підвищення якості вищої освіти та її актуальності для ринку праці та суспільства, удосконалення компетентностей та навичок у ЗВО шляхом розробки нових та інноваційних освітніх програм за запитом суспільства і на основі потреб ринку праці (для лікарень, реабілітаційних центрів) та у співпраці з державою й іншими зацікавленими сторонами
Людина надзвичайно щирої душі, вона від початку повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України активно й енергійно долучилася до волонтерського руху. І не тільки в університеті, опікуючись вимушеними переселенцями, які проживали в гуртожитку на вул. В.Великого, залучаючи до допомоги їм благодійні фонди, колег і партнерів із зарубіжних закладів освіти, а й в усій Дрогобицькій ОТГ, забезпечуючи літніх людей продуктами, засобами гігієни, усім необхідним для життя, – повідомляє пресслужба університету.

Парастас відбудеться: 31.03 о 18.00 год (капличка вул. В.Великого). Похорон: 01.04 о 12.00 год (капличка вул. В.Великого).

Царство небесне і вічна пам’ять! Щирі співчуття рідним, близьким Ірини Турчик.

Нагадаємо, Вибух гранати в квартирі у Львові: одна людина загинула, ще одна – травмована

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Loading...
Load next