Паралімпійська збірна України з легкої атлетики здобула 14 медалей на міжнародному турнірі в Італії

В італійському місті Єзоло завершився міжнародний турнір з легкої атлетики серед паралімпійців, повідомляє Національний комітет спорту інвалідів України.

Паралімпійська збірна України з легкої атлетики здобула 14 нагород, серед яких - 6 золотих, 3 срібних, 5 бронзових.

Ці змагання були кваліфікаційними до чемпіонату світу-2023, у них взяли участь спортсмени з інвалідністю від 71 країн.

Нагороди для України виграли Володимир Пономаренко, Владислав Загребельний, Марія Помазан, Роман Новак, Оксана Зубковська, Олександр Дорошенко, Андрій Кондратюк, Олександр Литвиненко, Валерія Янголь та Віктор Легкодух.

Нагадаємо, «Укрпошта» створила 12 аудіолистівок - 14 історій сучасних героїв

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Чемпіонат Європи з водних видів спорту проходить у Римі з 11 по 21 серпня.
Шотландія далеко не подарунок, — Маліновський про результати жеребкування у відборі на чемпіонат світу Шотландія далеко не подарунок, — Маліновський про результати жеребкування у відборі на чемпіонат світу
У 2022 році збірна України загалом тричі зіграє проти Шотландії.