Маємо базу даних на 800 спортсменів і тренерів з рф та білорусі, які підтримують війну - Бідний

Маємо базу даних на 800 спортсменів і тренерів з рф та білорусі, які підтримують війну - Бідний

Виконувач обов'язків міністра молоді та спорту Матвій Бідний сподівається, що «нейтральні» спортсмени з Росії та Білорусі не стануть бажаними гостями на Олімпіаді в Парижі.

Про це він сказав в інтерв’ю Le Monde під час візиту української делегації до Парижа.

Нікого не обдуриш, навіть МОК знає, що всі ці спортсмени є пропагандистським інструментом для просування і легітимізації російського диктаторського режиму, - зазначив Бідний.

За його словами, дуже важливо, щоб російські спортсмени не відчували себе бажаними гостями у Франції.

Наша позиція залишається твердою: ми проти участі спортсменів з держави-вбивці під будь-якими нейтральними прапорами, не тільки на Олімпійських іграх, а й на всіх міжнародних спортивних змаганнях, - пояснив посадовець.

На думку в.о. міністра, необхідно додати ще одну умову до рамок нейтралітету, накладених МОК: аби всі спортсмени, які таки отримають право змагатися в Парижі, підписували документ про те, що не братимуть участі у так званих Іграх дружби, які Росія хоче організувати у вересні.

Бідний додав, що Україна уважно стежить за роботою комітету МОК, який відповідає за перевірку цих спортсменів, та постійно надає докази.

Міністерство має базу даних з 800 імен російських і білоруських спортсменів, тренерів і спортивних менеджерів, які підтримують російську війну і пропагандистську машину. Ми надаємо всю цю інформацію МОК, - зазначив він.

На сьогодні 12 російських і сім білоруських спортсменів пройшли кваліфікацію для участі в Іграх, однак не всі з них відповідають необхідним критеріям нейтральності.

Нагадаємо, Синєгубов заявив, що рф перейшла до тактики обстрілу "двома хвилями"

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Loading...
Load next