"ТиХто": в Україні створили додаток для перевірки людей щодо зв'язку з "російським світом"

"ТиХто": в Україні створили додаток для перевірки людей щодо зв'язку з "російським світом"

Нова розробка українських айтішників допоможе правоохоронцям, військовим і бійцям ТрО на блокпостах дізнатися про зв'язки тієї чи іншої людини з ДРГ РФ або криміналом. Повідомляє Фокус.

Українська IT-компанія, яка спеціалізується на розробці сервісів із використанням відкритих даних, створила програму для смартфонів під назвою "ТиХто", яка дозволить бійцям Збройних сил, територіальної оборони та поліції перевіряти осіб на блокпостах на предмет їхнього можливого зв'язку з кримінальним світом чи російською агресією. Про це в суботу, 9 квітня, повідомив голова компанії Сергій Мільман у своєму Facebook.

За словами керівника розробників, "ТиХто" дозволить його користувачам "просканувати весь бекграунд особистості, її можливі зв'язки з криміналом, диверсійно-розвідувальними групами та "російським світом". Додаток розроблено в співпраці з іншою IT-компанією — Artellence — а також за підтримки Служби безпеки України.

Програма вже пройшла перевірку в цифровому магазині Apple App Store, проте вона все ще залишається на модерації на іншій платформі — Google Play. У зв'язку з цим Мільман звернувся до своїх підписників із проханням повідомити про проблему співробітникам Google для того, щоб "ТиХто" якнайшвидше з'явився в доступі.

Нагадаємо, що у США з'явилися нові супутникові системи для стеження за війною в Україні. Системи надають докладні розвідувальні дані про дії російських військових, про запуски ракет та ймовірні стратегічні цілі.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 

Читайте також
"Повітряна тривога" 3.0: сповіщення про вуличні бої, загрозу артобстрілу та інші оновлення "Повітряна тривога" 3.0: сповіщення про вуличні бої, загрозу артобстрілу та інші оновлення
Застосунок "Повітряна тривога" від Ajax Systems отримав оновлення. Тепер у додатку з'явилася інформація про вуличні бої та багато іншого.
Керувати "Байрактаром" тепер можна через смартфон: у "Дії" запустили гру Керувати "Байрактаром" тепер можна через смартфон: у "Дії" запустили гру
Міністр цифрової трансформації назвав її "цифровим заспокійливим".
Космічна допомога: є можливість отримати змогу слідкувати за ворогом завдяки закордонним супутникам з SAR Космічна допомога: є можливість отримати змогу слідкувати за ворогом завдяки закордонним супутникам з SAR
Вже найближчим часом до країн, які діляться з Україною знімками супутників, може долучитися і Японія.
Loading...
Load next