Намагалася "хакнути" системи Starlink: Пентагон розповів про фатальну помилку росіян

Намагалася "хакнути" системи Starlink: Пентагон розповів про фатальну помилку росіян
Система надає доступ до широкосмугового інтернету в будь-якій точці планети.

Компанія Ілона Маска SpaceX впоралася з російською кібератакою на систему Starlink. Це підтвердив директор відділу радіоелектронної боротьби Пентагону Дейв Тремпер. Повідомляє Breaking Defence.

Раніше про атаку з боку Росії відразу після відправки систем супутникового інтернет-зв'язку в Україну заявив Ілон Маск. Американський підприємець розповів, що рф годинами блокувала термінали Starlink в країні.

Після оновлення програмного забезпечення Starlink працював нормально: система "витримала всі спроби злому і глушіння" в Україні.

Тремпер зазначив, що РЕБ-підрозділам Міноборони варто брати приклад з того, як SpaceX відбила атаки росіян.

Наступного дня після повідомлень про кібератаки росії в Starlink додали рядок коду.

З точки зору технолога РЕБ, це фантастика. І те, як вони це зробили, викликає у мене сльози. Те, як Starlink змогли оновити під час появи загрози, нам потрібно мати таку можливість. Ми повинні змінити нашу електромагнітну позицію, щоб отримати можливість дуже динамічно змінювати те, що ми намагаємося зробити, не втрачаючи при цьому можливостей, - зазначив він.

Нагадаємо, що Колискова200: сервіс, який налаштовує на солодкі сни даними про втрати ворога. Українські активісти створили сайт на ньому можна підготуватися до хороших снів інформацією про втрати російських окупантів, а також перехопленнями розмов, де вони скаржаться на поразки.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Loading...
Load next