Інтернет у Херсоні "захоплений" окупантами

Інтернет у Херсоні "захоплений" окупантами

У місті запрацював один український Інтернет-провайдер, але тепер він маршрутизується через російські Miranda та Rostelecom.

В тимчасово окупованому росією Херсоні частково відновили доступ до інтернету. Тільки працює він тепер не через українську телекомунікаційну інфраструктуру, а через російську.

Про це свідчать дані моніторів NetBlocks, який підтвердили серію серйозних збоїв в роботі інтернету в Херсоні за останні дні.

Фото:  twitter.com/netblocks

В організації повідомили, що український інтернет-провайдер Skynet ("Херсонтелеком") тепер маршрутизується через російські Miranda і Rostelecom, а не через українську телекомунікаційну інфраструктуру.

У NetBlocks 30 квітня відстежили майже повне відключення інтернету в Херсонській області, що торкнулося кількох українських провайдерів, включаючи "Укртелеком", "Київстар" та "Воля". При цьому у мобільному операторі Vodafone повідомили, що інцидент був "на жаль, не випадковим", і принаймні одне анонімне російське джерело заявило, що Росія зараз намагається розгорнути свою власну мережу в регіоні.

Доступ до інтернету був частково відновлений 1 травня, тільки вже через російську інфраструктуру.

Нагадаємо, що 30 млн записів про платежі: Anonymous зламали російський банк та платіжну систему.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Loading...
Load next