Google запровадив нові обмеження для росіян: заборона на встановлення й оновлення Chrome

Google запровадив нові обмеження для росіян: заборона на встановлення й оновлення Chrome
У випадку з App Store процес відбувається успішно.

Техногігант Google заборонив росіянам встановлювати та оновлювати свій фірмовий браузер через магазин Google Play. Інтерфейс видає помилку "не вдалося встановити застосунок" та блокує будь-які операції з веббраузером. Пише УНІАН.

Також наголошується, що російських користувачів позбавили можливості оновити не тільки сам Chrome, але ще і системний компонент Android System Webview, яке відповідає за відображення веб-сторінок в інших застосунках, наприклад, в поштових клієнтах.

У рф частка Chrome становить майже 60%. Користувачі вже почали масово ставити негативні оцінки додатком в Play Маркеті і спішно шукати лайфхаки на техноресурсах. Деякі заявляють, що їм таки вдалося оновити браузер через VPN.

Нагадаємо, що хакери Anonymous: RuTube, імовірно, "зник назавжди". Майже 75% баз даних та інфраструктури основної версії, 90% резервної копії та кластера для відновлення баз зазнали серйозних уражень.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

 97
 
Читайте також
Google перекрив заробіток російським пропагандистам, які наживаються на війні в Україні Google перекрив заробіток російським пропагандистам, які наживаються на війні в Україні
Кремлівські пропагандисти більше не зможуть монетизувати свій брехливий контент.
Па-па цивілізація: Google закриває свій офіс у Росії Па-па цивілізація: Google закриває свій офіс у Росії
Компанія все ж таки продовжить надавати можливість використання безкоштовних сервісів.
Loading...
Load next