За кілька днів повз Землю пролетить величезний астероїд

За кілька днів повз Землю пролетить величезний астероїд
Астероїд діаметром 1,8 км 27 травня пролетить повз нашу планету на відстані 4 млн км, що майже вдесятеро більше відстані між Землею і Місяцем.

27 травня повз Землю пролеить величезний астероїд, який в чотири рази перевищує розмір Емпайр-стейт-білдінг і скаладає в діаметрі 1,8 км. Повідомляє Science Alert.

Хоча враховуючи розміри об'єкту, NASA кваліфікувало його як "потенційно небезпечний", хвилюватися не варто: астероїд 7335 пролетить повз нашу планету на відстані приблизно 4 мільйони кілометрів. Це майже в 10 разів більше середньої відстані між Землею і Місяцем.

Таку кваліфікацію астероїду агентство дало через те, що якщо колись його орбіта перетнеться з орбітою Землі, це може вплинути на нашу планету.

У NASA також кажуть, що астероїд 7335 – найбільший астероїд, що наблизиться до Землі у 2022 році.

Швидкість руху цього каменя складає 76 тис. км на годину, тобто він у 20 разів швидший за кулю. Наступного разу він пролітатиме повз Землю в 2055 році, але очікується, що тоді його траєкторія буде ще далі від Землі – на відстані, що у 70 разів перевищує відстань від Землі до Місяця.

Нагадаємо, що невідомі вкрали з російського офісу TikTok техніку Apple на значну суму.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 61
 
Читайте також
У NASA показали, як тренують астронавтів у басейні завглибшки 12 метрів (фото, відео) У NASA показали, як тренують астронавтів у басейні завглибшки 12 метрів (фото, відео)
На південному полюсі Місяця Сонце освітлює поверхню не більше ніж на кілька градусів над горизонтом, що призводить до надзвичайно довгих тіней.
За півтора мільйона кілометрів від Землі: NASA опублікувало перше зображення з телескопа "Джеймс Вебб" (фото) За півтора мільйона кілометрів від Землі: NASA опублікувало перше зображення з телескопа "Джеймс Вебб" (фото)
Раніше повідомлялося, що апарат надасть перші наукові дані у червні.
Loading...
Load next