Starlink Ілона Маска підвищує тарифи для українців

Компанія Starlink Ілона Маска підвищила вартість місячної абонплати за користування послугою супутникового інтернету Starlink у різних країнах, в тому числі в Україні.
Про підвищення тарифу українських користувачів проінформували в розсилці по email. Нова ціна автоматично почне діяти з 29 грудня – тепер з українців попросять не $60, а $75 на місяць або 2800 у гривнях.
При цьому, як свідчать оновлені дані на сайті компанії, термінали Starlink теж подорожчали. Якщо раніше вони коштували $500, то тепер потрібно заплатити $700. Природно, зростання цін не обійде й українських користувачів.
Нагадаємо, що Twitter запускає кольорові галочки верифікації акаунтів: для кого.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

В Україну нещодавно прибула чергова партія обладнання від SpaceX для роботи супутникового інтернету Starlink.

Перша партія станцій супутникового Інтернету StarLink вже працює в Україні.
Рекомендовані

Росія може продовжити обстрілювати українські території найближчим часом

Служба імміграції та натуралізації Нідерландів оголосила, що з 4 вересня 2025 року громадяни третіх країн, які прибули до країни з України після початку повномасштабного вторгнення Росії

У Норвегії суд визнав винним лікаря Арне Бая у численних випадках сексуального насильства та зґвалтування, засудивши його до максимального терміну покарання — 21 року позбавлення волі
Loading...
Load next