NASA додасть місце на SpaceX, щоб їхній астронавт не повертався на Землю з росіянами

NASA додасть місце на SpaceX, щоб їхній астронавт не повертався на Землю з росіянами

Американське космічне агентство NASA хоче збільшити до п'яти кількість місць на SpaceX Dragon. Таке рішення в агентстві прийняли, щоб американський астронавт за необхідності повертався додому не на російському кораблі. Як пише видання Space.com, таким чином американське агентство хоче мати можливість за необхідності забрати на Землю свого астронавта Френка Рубіо. Він прибув на Міжнародну космічну станцію на російському "Союзі".

NASA планує перенести місце Рубіо на Endurance, космічний корабель Dragon. Ця зміна дозволяє посилити захист екіпажу за рахунок зменшення теплового навантаження всередині космічного корабля MS-22, – написали представники агентства.

Зараз обидва кораблі пристиковані до МКС. Однак на російському "Союз МС-22" в грудні минулого року стався витік теплоносія після очевидного зіткнення з мікрометеоритом або уламками. Після цього корабель визнали непридатним для повернення екіпажу на Землю, за винятком екстрених випадків. При цьому "Союз" все ще може бути використаний як рятувальний човен в разі проблем на МКС до прильоту наступного корабля.

Нагадаємо, що США мають намір адаптувати український застосунок «Дія» для інших країн – Axios.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 

 49
 
Читайте також
Ученим NASA вдалося вперше зафільмувати поверхню Венери з космосу (відео) Ученим NASA вдалося вперше зафільмувати поверхню Венери з космосу (відео)
Такі зображення Венери можуть допомогти вченим дізнатися більше про геологію поверхні планети.
У квітні люди побачать частковий парад планет У квітні люди побачать частковий парад планет
Науковці зазначають, що такий парад є передвісником чогось більшого.
Loading...
Load next