ЄС звинувачує Apple у порушенні правил цифрової конкуренції

ЄС звинувачує Apple у порушенні правил цифрової конкуренції

Регулятори ЄС заявили, що компанія Apple порушує правила цифрової конкуренції, оскільки не дозволяє користувачам App Store переходити на альтернативні сервіси.

Про це повідомляє CNBS News.

У попередніх висновках регулятора зазначається, що Apple порушила Закон про цифрові ринки (DMA), оскільки правила App Store "заважають розробникам додатків вільно скеровувати користувачів на альтернативні канали для отримання пропозицій і контенту".

Крім того, Apple стягує плату з альтернативних магазинів додатків і розробників щоразу, коли користувач iPhone встановлює їхнє програмне забезпечення. Єврокомісія додатково вивчить критерії, за якими Apple дозволяє розробникам розповсюджувати додатки для iPhone через інтернет, а не через власний магазин додатків.

Apple загрожує штраф на суму, що може сягнути 10% від загального річного обороту компанії, якщо її визнають порушницею DMA.

Цього року Apple вносила зміни до App Store в ЄС, дозволивши завантажувати додатки з сайтів, а також зі сторонніх магазинів додатків. Водночас Apple, як і раніше, стягує плату в розмірі 50 євроцентів за кожну програму, завантажену не в App Store. ЄК вивчає, чи відповідає це положенням DMA.

Нагадаємо, Instagram запустив нову функцію

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next