Bayraktar TB3 здійснив успішний зліт з платформи під нахилом

Bayraktar TB3 здійснив успішний зліт з платформи під нахилом

Бойовий безпілотник Bayraktar TB3, спроєктований для зльоту з різних поверхонь, зокрема морських платформ із короткою злітно-посадковою смугою, здійснив успішний зліт зі злітної поверхні під нахилом.

Про це повідомляє голова правління та технічного директора компанії Baykar Сельчука Байрактара.

57-й випробувальний політ. Тест зльоту з рампи, ‒ написав Байрактар.

Випробувальний політ провели в навчально-випробувальному центрі Baykar у Кешані, провінції Едірне. Бойовий безпілотник Bayraktar TB3 здатний здійснювати зліт і посадку на авіаносці з короткою злітно-посадковою смугою. Окрім завдань розвідки та спостереження, він може вражати цілі ракетами, розміщеними під його крилами.

Особливістю конструкції безпілотника є його складні крила, що дозволяє використання на авіаносцях. Розмах крил становить 14 метрів, довжина БПЛА 8,35 м, висота 2,6 м. Максимальна злітна вага - 1450 кг. Крейсерська швидкість - 125 вузлів, максимальна -160 вузлів. Вантажопідйомність - 280 кілограмів. Тривалість роботи Bayraktar TB3 без дозарядки - понад 24 години.

Безпілотник здатен здійснювати автономні зліт і посадку, ним можна віддалено керувати на значних відстанях завдяки можливостям зв’язку в режимі прямої видимості та поза межами прямої видимості.

Нагадаємо, У Косово уряд ухвалив рішення про заборону TikTok для держслужбовців

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Військовий вертоліт Black Hawk здійснив перший автономний політ повністю без екіпажу (відео) Військовий вертоліт Black Hawk здійснив перший автономний політ повністю без екіпажу (відео)
Агентство DARPA вперше запустило бойовий вертоліт Black Hawk без екіпажу на борту. Політ здійснили в рамках випробувань експериментальної автономної системи. Він тривав пів години.
Застосунок "Повітряна тривога" попереджатиме про хімічну та радіаційну небезпеку Застосунок "Повітряна тривога" попереджатиме про хімічну та радіаційну небезпеку
Оновлення вже доступне для користувачів iOS, Android Huawei.
Loading...
Load next