Чорна п‘ятниця: як не стати жертвою обману? Поради щодо безпечного шопінгу (відео)

Подія, на яку із нетерпінням чекали шопоголіки з усього світу! Знаменита «Black Friday» або «Чорна п’ятниця» уже стартувала. Магазини оголосили про шалені знижки, відтак покупці поспішають придбати омріяні товари за дуже вигідними цінами. Однак нерідко в період такого цінопаду шопоголіки піддаються спокусі та витрачають гроші на вітер. 

У випуску ви дізнаєтесь:

- Як виник наймасштабніший у світі розпродаж: історія відчайдушного американського підприємця, який намагався вижити під час кризи у США

- Чому «Чорну п’ятницю» вважають аферою сторіччя? Чи варто полювати на знижки?

- Як не стати жертвою обману продавців: поради для вдалих покупок

Дивіться також
Економічна криза, День подяки, поліцейський жах чи просто "чорна п’ятниця"? (фото) Економічна криза, День подяки, поліцейський жах чи просто "чорна п’ятниця"? (фото)
Історія походження "чорної п'ятниці" не така однозначна і буденна, як могло б здатися. У статті ви дізнаєтесь, які саме були передумови виникнення звичного для сьогодні явища — щолистопадового розпродажу.
Феномен «чорної п’ятниці» у США: як святкує країна, з якої походить найбільший розпродаж у році (фото) Феномен «чорної п’ятниці» у США: як святкує країна, з якої походить найбільший розпродаж у році (фото)
Знижки та товари й послуги, "Cyber Monday", рекордні 9,5 млрд доларів — у статті ви зможете дізнатися про особливості проведення "чорної п'ятниці" у країні-походження цього дня — США.
"Чорна п'ятниця" по-європейськи: як день розпродажів проводять у Європі (фото) "Чорна п'ятниця" по-європейськи: як день розпродажів проводять у Європі (фото)
Європейці проти "чорної п'ятниці", День подарунків у Великій Британії та "Божевільний розпродаж" у Франції — як у Європі відзначають день шопінгу: детальніше у цій статті.