Удар по Полтавщині: 4 загиблих і понад 30 поранених після нічної атаки рф

Удар по Полтавщині: 4 загиблих і понад 30 поранених після нічної атаки рф
У ніч на 5 травня російські війська атакували Полтавську область ракетами та дронами. Є загиблі, десятки поранених і значні руйнування інфраструктури

Фото: depositphotos

У ніч проти 5 травня російська армія здійснила комбіновану атаку по Полтавській області, застосувавши ракети та ударні безпілотники. Про це повідомляє очільник Полтавської ОВА Віталій Дяківнич.

За його словами, у Полтавському районі зафіксовано прямі влучання та падіння уламків на двох локаціях. Внаслідок обстрілу пошкоджено промислове підприємство та об’єкти залізничної інфраструктури.

Через атаку без газопостачання залишилися 3480 споживачів.

Станом на ранок відомо про чотирьох загиблих. Ще 31 людина дістала поранення різного ступеня тяжкості. Усім постраждалим надається необхідна медична допомога.

До слова, ворог атакував Запоріжжя: виникла пожежа, поранена жінка.

Стрілець Діана - pravdatutnews.com

Читайте також
На Донеччині через російські обстріли загинула одна людина, ще восьмеро поранені На Донеччині через російські обстріли загинула одна людина, ще восьмеро поранені
Протягом минулої доби, 17 грудня, внаслідок російських обстрілів на території Донецької області загинула одна людина, ще вісім осіб отримали поранення
Російський дрон вразив зерновоз на Сумщині: загинув водій Російський дрон вразив зерновоз на Сумщині: загинув водій
У Садівській громаді Сумської області безпілотник РФ поцілив у вантажівку із зерном, загинув 40-річний водій
Loading...
Load next