Україна створить запас пального на кілька місяців, яке не зможуть знищити окупанти (відео)

Україна створить запас пального на кілька місяців, яке не зможуть знищити окупанти (відео)
Уже вдалося збільшили обсяги імпорту у 5 разів порівняно з показником, який був півтора місяця тому.

Україна створить запас пального на кілька місяців. І російські окупанти не зможуть його знищити. Про це заявив заступник голови Офісу президента Ростислав Шурма.

Віз зазначив, що додатковий стратегічний запас забезпечить стабільність і наявність нафтопродуктів на найближчі місяці вперед. Окрім того, уже вдалося збільшили обсяги імпорту у 5 разів у порівнянні з показником, який був півтора місяця тому.

Тому посадовець закликав українців не хвилюватися. Бо сьогодні в країну заїжджає достатньо бензину та дизеля, щоби покривати щоденну потребу громадян.

Вас також може зацікавити стаття:  Як ввезти «євробляхи» до України та які спрощення по перевезенню гуманітарки 

Віра Коновал - pravdatutnews.com

 632
 
Читайте також
Мінекономіки підвищило середні ціни на бензин та дизельне пальне в Україні Мінекономіки підвищило середні ціни на бензин та дизельне пальне в Україні
Міністерство економіки України оприлюднило інформацію про нові розрахунки середньої вартості бензину і дизельного палива. Згідно з цим ціна на паливо в Україні не повинна перевищувати 29,92 грн за літр.
Сервісні центри призупиняють реєстрацію авто і видачу прав в Україні Сервісні центри призупиняють реєстрацію авто і видачу прав в Україні
Припинення реєстрації та видачі водійських прав пов'язують із затримками в поставках бланків.
Loading...
Load next