Керування авто з 16 років: у ВР пропонують законопроєкт

Керування авто з 16 років: у ВР пропонують законопроєкт
У законопроєкті прописані певні обмеження та потрібні документи для можливості керування авто з 16 років.

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт, згідно з яким передбачається дозволити керування легковим автомобілем з 16 років. Про це інформує сайт Верховної Ради.

Відповідно до законопроєкту особи, які досягли 16-річного віку за письмовою нотаріально засвідченою згодою батьків, можуть керувати транспортними засобами категорії В, якщо вони оснащені автоматичною коробкою передач.

Якщо на авто встановлено механічну коробку передач, то такими машинами, як зазначається, можуть керувати особи, які досягли 17-річного віку.

У разі заподіяння шкоди іншій людині, неповнолітня особа несе відповідальність за таку шкоду. А саме, відповідає за заподіяну ним шкоду самостійно на загальних підставах. У разі відсутності у неповнолітньої особи майна, достатнього для відшкодування заподіяної нею шкоди, ця шкода відшкодовується її батьками або піклувальником, якщо вони не доведуть, що збитки були завдані не з їхньої вини, – йдеться в повідомленні.

 Злата Новосельська pravdatutnews.com

 47
 
Читайте також
Чи будуть штрафувати водія за перетин розмітки, якщо вона стерлась чи забруднена Чи будуть штрафувати водія за перетин розмітки, якщо вона стерлась чи забруднена
Навіть якщо розмітки не видно, а знаків, які забороняють обгін, немає, краще керуватись здоровим глуздом і не ризикувати.
Loading...
Load next