МВС пояснило, як обміняти українське посвідчення водія у Польщі

МВС пояснило, як обміняти українське посвідчення водія у Польщі

У чотирьох містах Польщі працюють центри, де громадяни України можуть обміняти посвідчення водія. Повідомляє МВС.

Зазначається, що з липня 2022 року Євросоюз розширив можливості користування українським посвідченням водія для всіх, у кого є статус тимчасового або належного захисту в країнах ЄС.

На період дії такого статусу дозволено користуватися українським посвідченням водія. Також можна користуватися посвідченням старого зразка, яке оформлене лише кирилицею, без додатково завіреного перекладу. Окрім того, наші краяни можуть отримати тимчасове посвідчення водія зразка ЄС у разі втрати чи викрадення українського посвідчення.

Обмін відбувається за таким алгоритмом: людина звертається до адміністратора центру ДП «Документ» і вони оформляють заявку, потім її розглядає адміністратор сервісного центру МВС в Україні. У разі успішного схвалення, у Польщі відбувається друк та видача нового посвідчення водія. Центри працюють в чотирьох містах, - поінформували у МВС.

За даними міністерства, наявне посвідчення водія людина має лишити адміністратору центру ДП «Документ».

Відновлення посвідчення водія при втраті, згубі чи викраденні - не надається за кордоном, тільки обмін. Відновити ж документи можна лише на території України, - пояснили в МВС.

Нагадаємо, що "Нафтогаз" назвав 579 АЗК, де можна заправитися в умовах блекауту.

Злата Новосельська - pravdatutnews.com 

Читайте також
В Україні продаватимуть автомобіль, для керування яким не потрібні права (фото) В Україні продаватимуть автомобіль, для керування яким не потрібні права (фото)
Головна ідея полягає у тому, щоб автівкою могли керувати підлітки 16+, у яких ще немає прав.
Loading...
Load next