У McDonald's прокоментували можливу дату відкриття ресторанів в Україні

У McDonald's прокоментували можливу дату відкриття ресторанів в Україні

У мережі ресторанів швидкого харчування McDonald's прокоментували чутки щодо відкриття 20 вересня та повідомили, що ресторани готують до відкриття, але доведеться ще почекати.

Про це очільниця відділу комунікацій українського McDonald's Олеся Муджірі написала у Facebook 9 вересня.

На початку вересня співробітники McDonald's у Києві вже вийшли на роботу – наводять лад у ресторанах, миють вікна. Фото опублікувала низка киян, а також, зокрема, видання "Обозреватель".

Режим очікування розпочався. Кияни, вже займайте чергу. Усі інші регіони – вибачте нас", – написало в Instagram видання The Village. Воно також опублікувало добірку мемів зі співробітником компанії, що миє вікна, та підписами: "Перше прибирання, до якого я хочу приєднатися", "Google-карти, просимо зробити оновлення "Ситуація по чергах у Маку" та іншими.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що шведська компанія Ericsson до кінця року піде з рф.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

Читайте також
Через загрозу вторгнення РФ в Україну: російські банки втратили майже 200 млрд рублів Через загрозу вторгнення РФ в Україну: російські банки втратили майже 200 млрд рублів
Раніше в російському Forbes підрахували, що російські мільярдери втратили $28 млрд за місяць через загрозу вторгнення РФ в Україну.
Інвестиційна війна: найбільші нафтосервісні компанії світу відмовились від Росії Інвестиційна війна: найбільші нафтосервісні компанії світу відмовились від Росії
Усі найбільші закордонні нафтосервісні компанії з "великої четвірки" заявили про припинення інвестицій у Росію на тлі військового вторгнення РФ в Україну.
Loading...
Load next