Німеччина виділила €5,6 млн на гранти малим переробникам України

Німеччина виділила €5,6 млн на гранти малим переробникам України

Малі та середні переробні підприємства можуть отримати грантову підтримку від уряду Німеччини у розмірі €5,6 млн. Відомо, що це вже друга фаза грантового проєкту «Доступ до фінансування та підтримка стійкості ММСП в Україні — Фаза ІІ».

Про це повідомляє Agronews.

За результатами першої фази грантову підтримку в розмірі €1,5 млн отримали 136 мікро-, малих і середніх підприємств, які надалі взяли позики на реалізацію інвестиційних проєктів на €11,2 млн.

До програми можуть долучитися мікро-, малі та середні підприємства, що: 

  • мають до 250 працівників та річний дохід до €10 млн;
  • планують реалізацію інвестиційних проєктів;
  • мають позитивну кредитну історію;
  • не мають заборгованості перед бюджетом України;
  • не отримували міжнародну технічну допомогу з 1 лютого 2022 року.

Підприємці зможуть отримати фінансову підтримку у розмірі до €30 тис. у гривневому еквіваленті для реалізації своїх інвестиційних планів через п’ять фінансових установ-партнерів: «Ощадбанк», «Банк Львів», «Кредобанк», «Укргазбанк» та кредитну спілку «Анісія». Кошти гранту будуть спрямовані на часткову компенсацію інвестиційних витрат у розмірі до 30%.

Грантовий проєкт від уряду Німеччини розширить пропозицію грантових ресурсів для ММСП, а також доповнить урядову програму «єРобота», яка також пропонує гранти для переробних підприємств України. В умовах війни гранти для малого бізнесу є найбільш дієвим інструментом розвитку переробних підприємств, особливо в деокупованих регіонах України, — зазначила заступниця міністра економіки України Тетяна Бережна.

Грантова підтримка від уряду Німеччини реалізується в межах програми міжнародної співпраці ReACT4UA (Resilience/Recovery — Accession — Competitiveness — Trade), що виконується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH (GIZ Ukraine).

Нагадаємо, "Опендатабот" підрахував, якою є середня пенсія в Україні

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
"Бізнес – це щоб сім’ю прогодувати": екснардеп Ляшко зайнявся майнінгом криптовалют "Бізнес – це щоб сім’ю прогодувати": екснардеп Ляшко зайнявся майнінгом криптовалют
Ляшко зізнався, що бізнесом займається без задоволення, оскільки саме політика – це його життя.
"Укрзалізниця" планує передати приміщення вокзалів в комерційну оренду бізнесу України "Укрзалізниця" планує передати приміщення вокзалів в комерційну оренду бізнесу України
Компанія залізничного транспорту "Укрзалізниця" вже з червня цього року планує передати в комерційну оренду приміщення 24 українських вокзалів.
Невеликі сімейні ферми отримають субсидію 5 тис. грн на гектар – рішення Кабміну Невеликі сімейні ферми отримають субсидію 5 тис. грн на гектар – рішення Кабміну
Фермери зможуть отримати субсидію в сумі 5 тисяч гривень на гектар для розвитку невеликих сімейних господарств. Водночас загальна сума не перевищуватиме 100 тисяч гривень на одну ферму.
Loading...
Load next