В Україні можуть послабити заборони для бізнесу через тривалі повітряні тривоги

В Україні можуть послабити заборони для бізнесу через тривалі повітряні тривоги

В Україні через тривалі тривоги можуть зробити послаблення заборон для бізнесу. Йдеться про надання тривогам статусу “помаранчевий”, “жовтий”, ”червоний”.

Про це повідомив речник Повітряних сил Юрій Ігнат в ефірі телемарафону.

Ми розуміємо, що рішення непросте. Його потрібно ухвалювати на найвищому рівні… Це не вперше… суспільство ставить ті запитання… щодо того, як правильно маркувати ті тривоги, який рівень небезпеки… Як це в Європі чи в Штатах прийнято казати: “помаранчевий”, “жовтий” тощо. Ці теми зараз обговорюються у ЗМІ… Небезпека є, нікуди вона на дівається. Як у разі загрози застосування балістики… зрозуміло, що буде оголошуватися тривога в тих чи інших регіонах, куди може досягти балістика. МіГ-31К може дістати до будь-якої точки нашої держави, – наголосив Юрій Ігнат.

На його особисту думку, зараз від тривалих тривог страждають бізнес, економіка, транспорт і соціальна сфера.

Безумовно, це турбує. Тому яке рішення буде ухвалене найвищим керівництвом держави, то будемо його виконувати. Наразі телеграм-канал Повітряних сил інформує щодо того чи іншого типу загрози, яка є. Чи це МіГ, чи це балістика, чи це крилаті ракети, чи дрони, – додав Ігнат.

Нагадаємо, Українські біженці в Ірландії зможуть поїхати до України на Різдво, не втративши житло

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Тепер і без мультфільмів: Disney призупиняє весь бізнес у росії Тепер і без мультфільмів: Disney призупиняє весь бізнес у росії
Раніше кінокомпанії Disney, Warner Bros, Sony Pictures скасували свої прем'єри в РФ через те, що Росія вчинила напад на Україну.
Через загрозу вторгнення РФ в Україну: російські банки втратили майже 200 млрд рублів Через загрозу вторгнення РФ в Україну: російські банки втратили майже 200 млрд рублів
Раніше в російському Forbes підрахували, що російські мільярдери втратили $28 млрд за місяць через загрозу вторгнення РФ в Україну.
Loading...
Load next