В Україні можуть послабити заборони для бізнесу через тривалі повітряні тривоги

В Україні можуть послабити заборони для бізнесу через тривалі повітряні тривоги

В Україні через тривалі тривоги можуть зробити послаблення заборон для бізнесу. Йдеться про надання тривогам статусу “помаранчевий”, “жовтий”, ”червоний”.

Про це повідомив речник Повітряних сил Юрій Ігнат в ефірі телемарафону.

Ми розуміємо, що рішення непросте. Його потрібно ухвалювати на найвищому рівні… Це не вперше… суспільство ставить ті запитання… щодо того, як правильно маркувати ті тривоги, який рівень небезпеки… Як це в Європі чи в Штатах прийнято казати: “помаранчевий”, “жовтий” тощо. Ці теми зараз обговорюються у ЗМІ… Небезпека є, нікуди вона на дівається. Як у разі загрози застосування балістики… зрозуміло, що буде оголошуватися тривога в тих чи інших регіонах, куди може досягти балістика. МіГ-31К може дістати до будь-якої точки нашої держави, – наголосив Юрій Ігнат.

На його особисту думку, зараз від тривалих тривог страждають бізнес, економіка, транспорт і соціальна сфера.

Безумовно, це турбує. Тому яке рішення буде ухвалене найвищим керівництвом держави, то будемо його виконувати. Наразі телеграм-канал Повітряних сил інформує щодо того чи іншого типу загрози, яка є. Чи це МіГ, чи це балістика, чи це крилаті ракети, чи дрони, – додав Ігнат.

Нагадаємо, Українські біженці в Ірландії зможуть поїхати до України на Різдво, не втративши житло

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Пережили окупацію в Бучі: рашисти знищили косметичний бізнес сім'ї, але вони запрацювали Львові (відео) Пережили окупацію в Бучі: рашисти знищили косметичний бізнес сім'ї, але вони запрацювали Львові (відео)
Окупанти понищили не тільки їхні помешкання, але й розгромили та розмародерили їхню лабораторію, офіс і магазини.
Інвестиційна війна: найбільші нафтосервісні компанії світу відмовились від Росії Інвестиційна війна: найбільші нафтосервісні компанії світу відмовились від Росії
Усі найбільші закордонні нафтосервісні компанії з "великої четвірки" заявили про припинення інвестицій у Росію на тлі військового вторгнення РФ в Україну.
Loading...
Load next