АМКУ прийняв Порядок ведення і доступу до Держреєстру змов на торгах

АМКУ прийняв Порядок ведення і доступу до Держреєстру змов на торгах

Антимонопольний комітет України на своєму засіданні 23 листопада ухвалив розпорядження про затвердження порядку ведення і доступу до державного реєстру суб’єктів господарювання.

Про це йдеться на сайті комітету.

Зазначається, що створення та ведення цього реєстру передбачено ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства про захист економічної конкуренції та діяльності Антимонопольного комітету України».

Зокрема, порядок ведення і доступу до реєстру визначає:

  • обсяг відомостей, які публікуються у реєстрі;
  • процедуру ведення реєстру, зокрема, порядок та строки наповнення, оновлення інформації;
  • процедуру оприлюднення інформації в реєстрі;
  • процедуру вилучення інформації з реєстру;
  • процедуру доступу до реєстру, у тому числі отримання витягів з нього.

Відомості до цього реєстру вносяться на підставі рішень органів Комітету про притягнення до відповідальності за вчинення порушення, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів, – уточнили в АМКУ.

За даними комітету, замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника або відмовити в участі в переговорній процедурі закупівлі в разі, якщо суб’єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 закону «Про захист економічної конкуренції», у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів.

Нагадаємо, Прем'єр-міністр Литви Інгріда Шимоніте прибула з візитом в Київ

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
"Бізнес – це щоб сім’ю прогодувати": екснардеп Ляшко зайнявся майнінгом криптовалют "Бізнес – це щоб сім’ю прогодувати": екснардеп Ляшко зайнявся майнінгом криптовалют
Ляшко зізнався, що бізнесом займається без задоволення, оскільки саме політика – це його життя.
"Укрзалізниця" планує передати приміщення вокзалів в комерційну оренду бізнесу України "Укрзалізниця" планує передати приміщення вокзалів в комерційну оренду бізнесу України
Компанія залізничного транспорту "Укрзалізниця" вже з червня цього року планує передати в комерційну оренду приміщення 24 українських вокзалів.
Невеликі сімейні ферми отримають субсидію 5 тис. грн на гектар – рішення Кабміну Невеликі сімейні ферми отримають субсидію 5 тис. грн на гектар – рішення Кабміну
Фермери зможуть отримати субсидію в сумі 5 тисяч гривень на гектар для розвитку невеликих сімейних господарств. Водночас загальна сума не перевищуватиме 100 тисяч гривень на одну ферму.
Loading...
Load next