Підприємці зможуть отримувати ліцензії та дозволи через Дію - Федоров

Підприємці зможуть отримувати ліцензії та дозволи через Дію - Федоров

В Україні стартував проєкт єДозвіл для бізнесу. Завдяки ньому підприємці зможуть отримувати ліцензії та дозволи онлайн через Дію

Про це повідомив віцепрем'єр з інновацій, розвитку освіти, науки і технологій - міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

За його словами, через Дію підприємці зможуть подавати документи, відновлювати чи анулювати ліцензії, відстежувати прогрес в обробці документів, оплачувати адмінпослуги чи подавати скарги.

Зазначається, що спершу будуть доступні ліцензії та декларації у сфері охорони праці, з вересня можна буде отримати ліцензію на ветеринарну діяльність. Перелік сфер і послуг поступово розширюватиметься.

Як це буде на ділі. Умовно, ви хочете почати ветеринарну практику, але для цього потрібно отримати ліцензію від Держпродспоживслужби. Раніше треба було збирати заяву, копії потрібних документів і везти в Держпродспоживслужбу. Скоро це все можна буде зробити в кілька кліків на порталі Дія, - зазначив Федоров.

За словами міністра, система автоматично перевірить документи, які користувач завантажить, і якщо проблем немає, за кілька хвилин видасть дозвіл чи ліцензію. Якщо система бачить ризик, заяву розгляне представник держоргану, відповідь буде протягом 10 днів.

Нагадаємо, Україна прагне отримати «незворотну» пропозицію про можливий вступ до НАТО – посол

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next