Бізнес, який готовий інвестувати понад €12 мільйонів, отримає податкові пільги

Бізнес, який готовий інвестувати понад €12 мільйонів, отримає податкові пільги

Уряд ухвалив постанову, яка покращує механізм державної підтримки великих інвестиційних проєктів.

Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду.

Одне із ключових завдань в економічній сфері на цей рік — збільшення іноземних інвестицій в Україну. Для цього працюємо з партнерами. Для цього запустили страхування воєнних ризиків. Постійно покращуємо умови для інвестиційних проєктів, ‒ наголосив очільник уряду.

За його словами, український та іноземний бізнес, який готовий інвестувати більше 12 млн євро та створювати нові робочі місця, отримає максимальну підтримку та спеціальні умови. Йдеться і про податкові пільги, і про регуляторні послаблення, і про підтримку на рівні реалізації проєкту.

Шмигаль додав, що сьогоднішня постанова стосується нового підходу до підготовки техніко-економічного обґрунтування інвестиційного проєкту.

Ми прибираємо та спрощуємо низку положень, зокрема про необхідність економічного аналізу, про перегляд соціальної оцінки проєктів, а також послаблюємо вимоги щодо фінансової спроможності заявника, - наголосив Прем’єр-міністр.

Глава уряду зазначив, що все це має на меті запустити більше інвестиційних проєктів, які створять більше робочих місць, посилять громади та економіку.

Нагадаємо, Українці все частіше охоче створюють фірми в Польщі

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Тепер і без мультфільмів: Disney призупиняє весь бізнес у росії Тепер і без мультфільмів: Disney призупиняє весь бізнес у росії
Раніше кінокомпанії Disney, Warner Bros, Sony Pictures скасували свої прем'єри в РФ через те, що Росія вчинила напад на Україну.
Через загрозу вторгнення РФ в Україну: російські банки втратили майже 200 млрд рублів Через загрозу вторгнення РФ в Україну: російські банки втратили майже 200 млрд рублів
Раніше в російському Forbes підрахували, що російські мільярдери втратили $28 млрд за місяць через загрозу вторгнення РФ в Україну.
Loading...
Load next