Під впливом міжнародних санкцій, економіка рф продовжує стабільно руйнуватися

Під впливом міжнародних санкцій, економіка рф продовжує стабільно руйнуватися
Військове вторгнення в Україну не минуло безслідно і для малого бізнесу рф.

Бравурні заяви керівництва кремля про фінансове зростання рф, покращення добробуту росіян та “все йде за планом”, протирічать прогнозам їхнього ж міністерства економіки. Урядовці оцінили спад економіки до кінця 2022 року на рівні 8,8 відсотка.

Про це повідомляє Головне управління розвідки, передає ПравдаТУТ News.

За найоптимістичнішими для країни-агресора сценаріями, видобуток нафти знизиться на 9,3%, газу на 5,5%. Також на 20% скоротиться експорт нафтопродуктів та на 10% експорт газу.

  • Bank of New York повідомив власників російських євробондів, що через санкції Євросоюзу відмовляється виконувати функції довірчого управителя цих паперів.
  • Deutsche Bank перестав працювати з низкою великих російських банків, закривши їм кореспондентські рахунки. Такі дії можуть спричинити проблеми при переказах росіянами коштів за кордон.
  • Раніше схоже рішення ухвалила група Raiffeisen.
  • Французька група Societe Generale завершила операцію з продажу Росбанку та всіх своїх російських активів.

Після введення санкцій різко скоротилося надходження до росії китайських технологій:

  • постачання ноутбуків з Китаю до росії в березні впало у порівнянні з лютим на 40%;
  • імпорт смартфонів скоротився на 2/3;
  • імпорт телекомунікаційного мережевого обладнання впав на 98%.

Військове вторгнення в Україну не минуло безслідно і для малого бізнесу рф. У березні та квітні в росії зареєстровано понад 60 тисяч справ про банкрутство.

Нагадаємо, ЄС виплатив Україні другий транш допомоги розміром 600 млн євро.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

Читайте також
Євросоюз ще на півроку продовжив економічні санкції проти Росії Євросоюз ще на півроку продовжив економічні санкції проти Росії
Європейський союз знову продовжив економічні санкцій проти Росії через агресію у бік України. Обмеження діятимуть щонайменше до 31 липня 2022 року.
У випадку війни з Росією, економіка ЄС дуже постраждає, — ексглава МВФ У випадку війни з Росією, економіка ЄС дуже постраждає, — ексглава МВФ
Від зростання цін на енергоносії та продукти харчування до економічних санкцій і шкоди, завданої інвестиційній довірі, наслідки можуть бути далекосяжними, але їх важко оцінити кількісно.
Зупинка газопроводу: Зеленський закликав Сенат США підтримати санкції проти Північного потоку-2 Зупинка газопроводу: Зеленський закликав Сенат США підтримати санкції проти Північного потоку-2
Будівництво газопроводу Північний потік-2 потужністю 55 млрд. кубометрів газу на рік завершили 10 вересня.
Loading...
Load next