Прем'єр-міністр Польщі вважає нафтове ембарго "спірним питанням" для країн ЄС

Прем'єр-міністр Польщі вважає нафтове ембарго "спірним питанням" для країн ЄС

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що нафтове ембарго проти росії є «спірним питанням», що ускладнює домовленість про наступний раунд санкцій Європейського Союзу.

Про це пише CNN, передає ПравдаТУТ News.

У розмові з Річардом Квестом на Всесвітньому економічному форумі в Давосі Моравецький сказав, що Польща "працює над єдністю" навколо нафтового ембарго, але це є складним завданням для деяких країн без доступу до моря, посилаючись на Угорщину, Словаччину, Австрію та Чехію.

Я можу уявити, що ми можемо досягти компромісу між 27 країнами, щоб нафтове ембарго було введено швидше, а деякі вузькі місця для них можна було б усунути за допомогою європейського бюджету, - сказав він.

Моравецький додав, що деякі країни ЄС можуть бути не такими голосними і «ховатися» за спиною угорського лідера Віктора Орбана.

Відповідаючи на запитання про наступний етап санкцій ЄС, Моравецький наголосив, що найбільше зашкодить росії конфіскація російських активів.

Наступний етап — найкритичніший — це конфіскація грошей олігархів, конфіскація активів російської федерації, тому що це справжній біль, який відчує росія, але винуватець повинен нести вартість війни, — сказав він, додавши, , — всі санкції важливі, але якщо ми дійсно хочемо, щоб санкції були болючими для агресора, для військових злочинців, ми повинні захопити активи російської федерації.

Моравецький назвав нинішню кризу переломним моментом в історії Європи, можливо, навіть усього світу, закликаючи до подальшої фінансової, військової та гуманітарної допомоги, щоб ця «колоніальна, імперська, націоналістична сила, яка називається росією, не досягла успіху, тому що якщо вона це зможе зробити, це стане явною ознакою для деяких інших потенційних агресорів, які вони можуть зробити те ж саме».

Віра Коновал - pravdatutnews.com

Loading...
Load next