На українських АЗС почала змінюватися ситуація з паливом: де є шанс заправитися

На українських АЗС почала змінюватися ситуація з паливом: де є шанс заправитися

Після скасування держрегулювання цін на паливо ситуація на українських АЗС почала змінюватися. Повідомляє для НВ директор консалтингової компанії А-95 Сергій Куюн.

За словами експерта, ситуація з наявністю пального по країні неоднорідна.

Очевидне поліпшення в столиці: до OKKO і WOG активно підключилася мережа KLO, є ознаки життя на AMIC. Газ і дизель вже зустрічаються без черг, бензин потрібно пошукати, а потім постояти. Але за бензином по 69 грн / л черг немає, — зазначив експерт.

Куюн також додав, що порівняно непогана ситуація з наявністю палива на Заході. Найгірше - на Сході та частково - на півдні.

Ситуація на АЗС:

За травень автогаз на АЗС подорожчав майже на 10 гривень за літр. В Україні в останній тиждень квітня розпочався дефіцит палива на АЗС.

Держпродспоживслужба почала перевірки АЗС через завищені ціни на паливо.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 587
 
Читайте також
В Україні проведуть перевірку усіх АЗС
Щорічно Україна втрачає мільярди через діяльність нелегальних АЗС. Тому в країні візьмуться за нелегальні заправки і перевірити кожну з них.
В Україні АЗС Glusco, яку пов’язують з Медведчуком, відновила свою роботу В Україні АЗС Glusco, яку пов’язують з Медведчуком, відновила свою роботу
Районний суд у Харкові виніс ухвалу, згідно з якою скасовується арешт на частину майна фігурантів кримінального провадження, хоча функціонувати можуть не всі станції.
В Україні можуть знизити ПДВ на деякі групи товарів В Україні можуть знизити ПДВ на деякі групи товарів
Україна може запровадити знижену ставку податку на додану вартість на окремі категорії продуктів харчування. В ЄС такі спеціальні пільгові ставки почнуть діяти з 1 липня 2022 року.
Loading...
Load next