Шмигаль заявив, що Кабмін запускає нову економічну стратегію в умовах війни

Шмигаль заявив, що Кабмін запускає нову економічну стратегію в умовах війни

Кабінет Міністрів запускає нову економічну стратегію, яка діятиме за умов війни, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Уряд за дорученням президента України запускає нову економічну стратегію, яка діятиме в умовах війни, допоможе нашій економіці вистояти та стане фундаментом для післявоєнного відновлення, - сказав Шмигаль на засіданні уряду у п'ятницю, передає "Інтерфакс-Україна".

За його словами, загалом це вісім програм, спрямованих на створення робочих місць за допомогою підтримки бізнесу, держзамовлення, будівництва, кредитування та працевлаштування безробітних.

Це також безповоротна грантова допомога малому та середньому бізнесу, підтримка українських виробників, будівництво нової інфраструктури, - заявив прем'єр.

Також уряд 10 червня схвалив рішення про залучення кредиту та гранту від Кредитної установи для відбудови для реалізації проекту «Рефінансування енергоефективних інвестицій малих та середніх підприємств України через фінансовий сектор».

Про це повідомляє Міністерство фінансів України.

Для реалізації проекту будуть залучені кредитні (7 млн євро) та грантові (0,4 млн євро) кошти для рефінансування енергоефективних інвестицій малих та середніх підприємств України.

Кредит залучається на 30 років з 10-річним пільговим періодом за ставкою 2 % річних.

Кошти спрямують на підвищення рівня доступу малих та середніх підприємств до пільгових кредитних ресурсів для впровадження енергоефективних заходів.

Нагадаємо, раніше в Мінекономіки заявили, що Україна бачить один вихід для експорту зерна морем.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

 170
 
Loading...
Load next