Потрібно зруйнувати російську економіку в короткі терміни, щоб зупинити війну, — Єрмак

Потрібно зруйнувати російську економіку в короткі терміни, щоб зупинити війну, — Єрмак

Економіку росії необхідно зруйнувати у короткі терміни, щоб зупинити війну в Україні.

Про це написав керівник Офісу Президента Андрій Єрмак у Телеграмі.

Необхідно ввести газове ембарго і посилити обмеження щодо експорту російської нафти. Потрібно зруйнувати російську економіку в короткі терміни, щоб зупинити війну, - вважає Єрмак.

Він додав, що нафтове ембарго ЄС суттєво зашкодить економіці росії вже наступного року, а газове ембарго було б фатальним для рф.

Своєю чергою план відновлення та модернізації України постійно в роботі, реалізація всього задуманого сприятиме поверненню українців до домівок.

Про це заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко написав у Телеграмі.

Фіналізували наші напрацювання з реалізації Плану відновлення та модернізації з Президентом Володимиром Зеленським. План відновлення України - Fast recovery plan постійно в роботі, - написав Тимошенко.

Він додав, що вже запущено онлайн-платформу, де в реальному часі відстежується стан об‘єктів, що постраждали від війни.

Щоденний діалог громадян з органами влади на місцях вже дає позитивний результат. Під час зустрічей з послами країн-партнерів презентуємо нашу ідею відбудови України, особливо критичної інфраструктури, яка вже потрібна, - зауважив Тимошенко.

Також він наголосив, що розпочинається реалізація всього задуманого, щоби громадяни змогли повернутися до своїх домівок, отримати всі необхідні послуги, а діти, як і раніше, відвідували улюблені садочки і школи.

Нагадаємо, раніше у Донецькій області повернули світло для 5 тисяч сімей.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

 27
 
Loading...
Load next