На ремонт залізниці: Велика Британія виділить Україні до 10 мільйонів фунтів стерлінгів

На ремонт залізниці: Велика Британія виділить Україні до 10 мільйонів фунтів стерлінгів

Велика Британія виділить Україні до 10 мільйонів фунтів стерлінгів на ремонт залізниці, щоб розблокувати експорт зерна. Про це йдеться у повідомленні британського уряду, передає "Суспільне".

Також британський уряд ініціює тестування зерна, яке продає рф. Щоб визначити, чи не було воно вивезене з України.

Окрім протидії вивезенню зерна з України через Чорне море — маршрут, яким історично експортувалося 96% українського зерна — російські атаки порушують експорт залізницею. Щоб запобігти цьому, Велика Британія надає Українській залізниці до 10 мільйонів фунтів стерлінгів у матеріалах та обладнанні для ремонту залізничної інфраструктури та допомоги у вивезенні зерна з країни залізницею, — зазначили в британському уряді.

Велика Британія обговорює з урядом України, як максимізувати пропускну здатність залізниці та забезпечити рух поїздів і зерна, сказали в уряді.

В уряді Великої Британії також додали, що росія не тільки блокує експорт українського зерна. Є докази того, що рф краде українське зерно та переправляє його контрабандою через кордон для продажу. Тож Велика Британія виділить 1,5 мільйона фунтів стерлінгів на розробку процесу тестування, щоб визначити, чи було зерно, яке продається росією на світовому ринку, незаконно вивезено з України.

Це дозволило б світовим урядам подолати проблему вкраденого зерна, стримуючи російську активність і гарантуючи Україні отримання такого необхідного доходу від вирощеного зерна. Прем'єр-міністр попросить інші країни G7 приєднатися до цих зусиль, — йдеться у повідомленні уряду Великої Британії.

Як відомо, понад 20 мільйонів тонн зерна опинилися заблокованими в українських сховищах з моменту вторгнення росії в Україну в лютому.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Джонсон піде у відставку, якщо Велика Британія більше не зможе допомагати Україні у війні.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

Читайте також
“Ми маємо зруйнувати Кремль”: Дмитро Корчинський розповів про закінчення війни між Україною та Росією (відео) “Ми маємо зруйнувати Кремль”: Дмитро Корчинський розповів про закінчення війни між Україною та Росією (відео)
Український політик та лідер забороненої в Росії організації "Братство" Дмитро Корчинський в ексклюзивному інтерв'ю телеканалу "ПравдаТУТ Львів" розповів про свою політичну кар'єру та погляди, ставлення до президента-втікача Януковича і Зеленського, а також радикальне вирішення військового конфлікту з Росією, яке триває декілька століть.
"Прошу вибачення у громадян України": Бутусов перепросив за емоції на пресконференції і неповагу до Зеленського "Прошу вибачення у громадян України": Бутусов перепросив за емоції на пресконференції і неповагу до Зеленського
26 листопада відбулася суперечка між журналістом і президентом України Володимиром Зеленським під час пресмарафону.
Loading...
Load next