Bitcoin знову опустився нижче 20 000 доларів

Bitcoin знову опустився нижче 20 000 доларів

Біткойн у неділю впав на 1,54% до 19 804 доларів, знизившись з позначки 20 000 після втрати 310 доларів порівняно з попереднім закриттям. Про це пише Reuters.

Найбільша та найвідоміша у світі криптовалюта впала на 58,9% у порівнянні з рекордом за рік у 48 234 доларів США 28 березня.

Ефір, монета, пов’язана з блокчейн-мережею ефіріуму, у неділю впала на 3,2% до 1422,1 долара, втративши 47 доларів порівняно з попереднім закриттям.

Нагадаємо, що енергетичний шантаж: рф вимагає від ЄС відкрити "Північний потік-2" для поставок газу. Москва продовжує використовувати енергію як інструмент тиску на Європу.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

 37
 
Читайте також
Євросоюз виділив понад €25 мільйонів допомоги для постраждалих на Донбасі Євросоюз виділив понад €25 мільйонів допомоги для постраждалих на Донбасі
Європейська комісія оголосила про виділення фінансової та гуманітарної допомоги у розмірі 25,4 мільйонів євро на підтримку людей, які постраждали та продовжують потерпати від збройного конфлікту на Донбасі.
В Нацбанку України розповіли, якими банкнотами найчастіше користуються українці В Нацбанку України розповіли, якими банкнотами найчастіше користуються українці
В Україні найбільш поширеними в готівковому обігу є банкноти номіналом у 200 гривень, однак при цьому найменше користуються українці банкнотами у тисячу гривень.
Loading...
Load next