Франція передасть Україні 3 мільйони євро для забезпечення ядерної безпеки

Франція передасть Україні 3 мільйони євро для забезпечення ядерної безпеки

Міністр закордонних справ Катрін Колона під час візиту до Одеси зазначила, що присутність експертів МАГАТЕ на всіх українських АЕС посилить їхню безпеку. Також оголосила про нову допомогу Україні від Франції.

Франція оголошує спеціальний внесок у 3 млн євро на забезпечення ядерної безпеки АЕС, — зазначила Колона на пресконференції.

В Одесі Катрін Колонна з Дмитром Кулебою відвідали об'єкти критичної інфраструктури, куди влучали російські ракети. Також голова французького МЗС підкреслила, що її країна продовжує допомагати Україні, зокрема, технікою, системами ППО та підготовкою військових.

Нагадаємо, що Тищенка виключили з партії "Слуга народу".

Злата Новосельська pravdatutnews.com

 29
 
Читайте також
Долар по 30? Який курс гривні чекає на українців у 2022 році Долар по 30? Який курс гривні чекає на українців у 2022 році
Експерти та аналітики не вважають, що гривня буде стабільною протягом року.
Правоохоронці викрили багатомільйонну тіньову схему грошових переказів до тимчасово окупованого Криму Правоохоронці викрили багатомільйонну тіньову схему грошових переказів до тимчасово окупованого Криму
За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора викрито протиправний небанківський механізм грошових переказів. Його організатори займалися багатомільйонним тіньовим переведенням коштів з/на тимчасово окуповану територію АР Крим.
Українці зможуть отримати безвідсотковий кредит на розвиток бізнесу – Шмигаль Українці зможуть отримати безвідсотковий кредит на розвиток бізнесу – Шмигаль
Українці, які хочуть розвивати власну справу, але не мають грошей, зможуть отримати безвідсоткову допомогу на поворотній основі.
Loading...
Load next