Україна може розпочати експорт електроенергії до Словаччини

Україна з понеділка, 17 квітня, може розпочати експорт електроенергії до Словаччини в обсязі 200 МВт щогодини.
Про це повідомили в Укренерго.
Відповідний аукціон з розподілу пропускної спроможності міждержавних перетинів у напрямку Словаччини був проведений сьогодні на дату постачання 17 квітня. На аукціоні було розподілено 100% доступної пропускної спроможності у цьому напрямку серед чотирьох учасників, – зазначили в компанії.
Там зазначили, що з 11 квітня Україна експортує електроенергію до Польщі та Молодови. При цьому постачання здійснюється, як запевнили в «Укренерго» за умови першочергового забезпечення українських споживачів.
Нагадаємо, Німеччина закликала ЄС до санкцій проти атомної енергетики рф
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також

Віцепрем’єрка Дениса Сакова заявила, що прокачування відновлено та закликала уникати атак на енергетичну інфраструктуру

“Північний потік - 2” — російський газопровід, збудований в обхід України.
Рекомендовані

Ідеальний сніданок – не лише питання того, що ми їмо, а й коли ми це робимо. Експерти з харчування наголошують: час ранкового прийому їжі може мати прямий вплив на здоров’я та довголіття.

М’які, свіжі й приємні на дотик простирадла — це не лише питання прального порошку чи кондиціонера.

Volkswagen зробив рішучий крок у напрямку оновлення своєї SUV лінійки — представив Atlas Cross Sport другого покоління, який фактично стає наступником Touareg на північноамериканському ринку.
Loading...
Load next 