НБУ протягом цього тижня суттєво посилив підтримки курсу гривні

НБУ протягом цього тижня суттєво посилив підтримки курсу гривні

Національний банк України (НБУ) протягом цього тижня суттєво посилив підтримки курсу гривні, продавши значно більшу суму іноземної валюти на міжбанківському ринку. Обсяг продажу із міжнародних резервів зріс у кілька разів.

Про це свідчить інформація Центробанку.

Як відомо, упродовж 11-15 вересня Нацбанк продав на міжбанку для підтримки курсу гривні 873,1 млн доларів, а придбав — 0,05 млн доларів. Тобто обсяг чистого продажу НБУ валюти на міжбанківському ринку становила 873 млн доларів. Тижнем раніше регулятор продав на міжбанку 302,7 млн, купив 470 тис. доларів, тобто чистий продаж становив 302,27 млн доларів.

Таким чином НБУ цього тижня продав на 570,37 млн доларів більше, ніж попереднього тижня, або майже утричі більше. Як пояснюють експерти, збільшення обсягів продажу Центробанком валюти на міжбанку пов’язане зі зростанням попиту на неї серед учасників ринку.

Нагадаємо, Три європейських країни заборонили імпорт українського зерна

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Прислухалися до скарг: НБУ змінить дизайн монет номіналом в 1 та 2 гривні Прислухалися до скарг: НБУ змінить дизайн монет номіналом в 1 та 2 гривні
НБУ планує змінити дизайн монет номіналом в 1 і 2 гривні, адаптуючи їх для людей із порушеннями зору та похилого віку.
В Нацбанку України розповіли, якими банкнотами найчастіше користуються українці В Нацбанку України розповіли, якими банкнотами найчастіше користуються українці
В Україні найбільш поширеними в готівковому обігу є банкноти номіналом у 200 гривень, однак при цьому найменше користуються українці банкнотами у тисячу гривень.
В Україні прогнозують підвищення цін на опалення та гарячу воду В Україні прогнозують підвищення цін на опалення та гарячу воду
Національний банк України очікує збільшення комунальних тарифів, в тому числі це стосується гарячої води та опалення, адже у 2020 році вони не змінювались.
Loading...
Load next