У грудні 2023 року українці придбали рекордну кількість валюти за понад 10 років

У грудні 2023 року українці придбали рекордну кількість валюти за понад 10 років

У грудні 2023 року українці встановили рекорд у чистій купівлі іноземної валюти, досягнувши показника в 1,026 мільярда доларів.

Ці дані свідчать про те, що в грудні українці купували більше валюти, ніж продавали, повідомляє НБУ.

У порівнянні з минулими роками, груднева купівля валюти є найбільшою за останні 11 років, перевищивши показник жовтня 2012 року, коли чиста купівля склала 2,17 мільярда доларів, та листопада того ж року з 1,52 мільярда доларів.

У грудні 2023 року продаж готівкової іноземної валюти скоротився до 1,26 мільярда доларів, у той час, як купівля зросла до 2,06 мільярда доларів.

Також зафіксовано зростання купівлі безготівкової валюти фізичними особами, яка збільшилась з 507 мільйонів доларів у листопаді до 530 мільйонів доларів у грудні.

Продаж безготівкової валюти також збільшився: з 260 мільйонів доларів у листопаді до 312 мільйонів доларів у грудні. Для порівняння, чиста купівля валюти населенням у листопаді становила 622 мільйони доларів.

Нагадаємо, Росіяни через проблеми з логістикою під час атак не задіяли кораблі в Чорному морі - ВМС

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Тепер не потрібно стояти з пачкою грошей біля каси: в Україні нові правила купівлі доларів Тепер не потрібно стояти з пачкою грошей біля каси: в Україні нові правила купівлі доларів
Тепер, щоб купити долари, не потрібно приносити в банк еквівалент цієї суми в гривнях. Іноземну валюту можна придбати за безготівковим розрахунком.
Українці з початку квітня продали на $422 млн більше інвалюти, ніж купили Українці з початку квітня продали на $422 млн більше інвалюти, ніж купили
Чиста пропозиція іноземної валюти з боку населення України з початку квітня склала $ 422 млн, що є максимальним обсягом чистого продажу валюти населенням за останні чотири роки.
Зеленський підписав закон щодо примусової реструктуризації валютних кредитів Зеленський підписав закон щодо примусової реструктуризації валютних кредитів
Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо споживчих кредитів, наданих в іноземній валюті» № 1381-IX, який парламент ухвалив 13 квітня 2021 року.
Loading...
Load next