ЄС продовжив "торговельний безвіз" з Україною ще на рік

ЄС продовжив "торговельний безвіз" з Україною ще на рік

Європейський союз остаточно схвалив продовження "торговельного безвізу" з Україною ще на рік.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

ЄС остаточно схвалив "торговельний безвіз" для України. Це безмитна та безквотна торгівля ще на рік, - повідомив Шмигаль.

Він зазначив, що це є важливою підтримкою для українських виробників, експорту та економіки.

Продовжуємо інтеграцію до ЄС в прискореному темпі, - додав прем'єр.

Автономні торговельні заходи ЄС щодо України діятимуть до 5 червня 2025 року.

Нагадаємо, СБУ затримала агентурно-бойову групу російського гру, яка планувала серію терактів у Києві до 9 травня

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Євросоюз виділив понад €25 мільйонів допомоги для постраждалих на Донбасі Євросоюз виділив понад €25 мільйонів допомоги для постраждалих на Донбасі
Європейська комісія оголосила про виділення фінансової та гуманітарної допомоги у розмірі 25,4 мільйонів євро на підтримку людей, які постраждали та продовжують потерпати від збройного конфлікту на Донбасі.
"Готові прийняти пропозицію": Уряд ще на рік продовжив повноваження чинної наглядової ради "Нафтогазу" "Готові прийняти пропозицію": Уряд ще на рік продовжив повноваження чинної наглядової ради "Нафтогазу"
Члени наглядової ради "Нафтогаз України" готові прийняти пропозицію щодо подовження контрактів. Так на сьогоднішньому засіданні уряду було прийнято рішення продовжити повноваження чинної наглядової ради ще на рік.
До вересня цього року Україна зможе отримати 600 мільйонів євро від ЄС До вересня цього року Україна зможе отримати 600 мільйонів євро від ЄС
Україна розраховує ще до вересня отримати другий транш та макрофінансову допомогу від Європейського Союзу, розмір якої становитиме – 600 мільйонів євро.
Loading...
Load next