ДФС проводить обшуки у "Нафтогаз Україна" через несплату податків посадовцями компанії

ДФС проводить обшуки у "Нафтогаз Україна" через несплату податків посадовцями компанії
Державна фіскальна служба прийшла з обшуками у приміщення НАК "Нафтогаз". Обшуки проводяться у справі через несплату ПДВ посадовцями компанії на суму 2,7 мільярда гривень.

За період розслідування співробітники фіскальної служби зібрали достатню кількість доказів, які свідчать про факт ухилення від сплати податків посадовцями "Нафтогаз", повідомляє пресслужба ДФС України.

Наразі правоохоронці ДФС продовжують досудове розслідування у кримінальному провадженні внаслідок ухилення посадових осіб "Нафтогаз України" від сплати ПДВ на суму 2,7 млрд грн.

Починаючи з жовтня 2015 року по теперішній час, службові особи АТ НАК “Нафтогаз України” не завершили процедуру митного оформлення газу, придбаного у ВАТ “Газпром” (Російська Федерація), внаслідок чого до державного бюджету не надійшло 2,7 млрд грн ПДВ, - йдеться у повідомленні фіскальної служби.

Зокрема, у Державній фіскальній службі наголосили, що посадові особи компанії "Нафтогаз" не подавали до Енергетичної митниці ДФС повного пакета документів, на підставі якого Митний орган України міг би провести митне очищення природного газу.

Однак "Нафтогаз" не оформляє документи щодо постачання газу та не підписує відповідних актів прийому та передачі, мотивуючи це тим, що газ фактично не постачається, а надається послуга балансування газу в ГТС, - заявили у ДФС.

Зауважимо, що остаточна сума завданих державі збитків внаслідок несплати "Нафтогазом" податків, буде встановлена у ході судово-економічної експертизи.

 89
 
Читайте також
Справу про розкрадання Гладковського-молодшого забрали у ВАКС Справу про розкрадання Гладковського-молодшого забрали у ВАКС
Апеляція Вищого антикорупційного суду передала для розгляду справу сина ексзаступника секретаря РНБО Олега Гладковського Ігоря Солом'янському районному суду міста Києва.
В Україні у справі "ПриватБанку" заочно заарештували екс-голову правління Олександра Дубілета В Україні у справі "ПриватБанку" заочно заарештували екс-голову правління Олександра Дубілета
ВАКС заочно заарештував колишнього голову правління "ПриватБанку" Олександра Дубілета, який підозрюється в розкраданні у великих масштабах в Україні і переховується в Ізраїлі.
Ексголова правління "ПриватБанку" Дубілет виявився громадянином Ізраїлю Ексголова правління "ПриватБанку" Дубілет виявився громадянином Ізраїлю
Колишній голова правління "ПриватБанку" Олександр Дубілет, якого підозрюють у розкраданні 8 млрд грн банку перед його націоналізацією наприкінці 2016 року, є громадянином Ізраїлю.
Loading...
Load next