Хоче до України: скандальний репер Моргенштерн подав позов до суду на СБУ

Хоче до України: скандальний репер Моргенштерн подав позов до суду на СБУ
Російський реп-виконавець Алішер Валєєв (Моргенштерн) подав до ОАСК позов на Службу безпеки України через внесення його до списку осіб, які створюють загрозу національній безпеці країни та заборону в’їзду на територію держави.

Російський музикант Morgenshtern вирішив оскаржити в Окружному адміністративному суді Києва дії СБУ. Репер просить визнати протиправними дії Служби безпеки, яка підготувала документи та звернулася до Міністерства культури та інформаційної політики України, щоб внести його до списку осіб, які становлять загрозу національній безпеці.

Про це повідомила пресслужба ОАСК.

Окрім цього, російський репер просить ОАСК домогтися в СБУ скасування постанови про заборону йому в’їзду в Україну. Він також зазначив, що хоче аби наказ МКІП, який датований квітнем 2021 року про оновлення відповідного переліку і внесення до нього Валєєва, був скасований та визнаний протиправним.

Наразі суд вирішує питання щодо відкриття провадження за даним адміністративним позовом, - повідомили у суді.

Нагадаємо, що російський реп-виконавець Моргенштерн потрапив до списку осіб, які становлять загрозу національній безпеці України, через пропаганду насилля і наркотиків.

Зокрема, нещодавно виконавець у прямому ефірі в мережі Instagram заявив про скасування українського туру, через незрозумілу ситуацію в Україні й також через те, що він боїться сюди їхати, бо переживає за своє життя

 300
 
Читайте також
Репер Моргештерн заявив, що попри заборону та "чорний список" приїхав в Україну (відео) Репер Моргештерн заявив, що попри заборону та "чорний список" приїхав в Україну (відео)
Моргештерн записав відео в полі із соняшниками й заявив, що нібито зараз він знаходиться на території України. Потім він, разом зі своєю нареченою якій репер нещодавно зробив пропозицію, їхали на авто по трасі.
У Черкасах СБУ заблокувала ботоферму проросійських пропагандистів (фото) У Черкасах СБУ заблокувала ботоферму проросійських пропагандистів (фото)
Діяльність черкаської ботоферми була спрямована на дестабілізацію ситуації в країні та поширення пропаганди. Також інтернет-агітатори використовували обладнання в інтересах гібридної агресії РФ проти України.
Кіркоров потрапив до "чорного списку" осіб, які загрожують нацбезпеці Україні Кіркоров потрапив до "чорного списку" осіб, які загрожують нацбезпеці Україні
Відомого російського артиста Філіпа Кіркорова, СБУ внесло до переліку осіб, які становлять загрозу національній безпеці України.
Loading...
Load next