Лісові пожежі у Туреччині: МЗС закликає українців не їхати на турецькі курорти (відео)

Лісові пожежі у Туреччині: МЗС закликає українців не їхати на турецькі курорти (відео)
Рекомендації міністерства зумовлення з урахуванням непрогнозованого подальшого розвитку надзвичайної ситуації.

Міністерство закордонних справ України рекомендує українським туристам наразі утриматись від відвідин охоплених пожежею регіонів на території Туреччини, де вирують лісові пожежі. Зокрема, вже декілька днів на півдні країни вирують лісові пожежі: майже дві сотні людей постраждало та четверо загинуло. Про це йдеться у повідомленні МЗС. 

З урахуванням непрогнозованого подальшого розвитку надзвичайної ситуації закликаємо громадян України утриматися від поїздок до уражених стихією регіонів, - наголошують у міністерстві.

Окрім цього, у Туреччині й досі під загрозою перебувають окремі об’єкти туристичної інфраструктури в містах Бодрум, Мармарис. Також "28 липня аномально високими температурами повітря були спровоковані й розповсюдились лісові пожежі в південно-західних регіонах Туреччини з високою концентрацією туристичних об’єктів, зокрема, провінціях Анталія, Адана, Мерсін та Мугла, які є популярними напрямками для відпочинку українських туристів".

Зауважимо, що найбільший вогонь зараз у місті Мармарис, з його готелів доводиться евакуйовувати туристів. Полум’я також охопило курортний регіон Анталія. 

Для громадян України у Туреччині у разі виникнення загрози життю та здоров'ю діє гаряча лінія консульства в Анталії: +90 554 169 96 60 та посольства України в Туреччині +90 539 550 98 98+90 312 442 15 93.

Нагадаємо, що Україна вже відправила два свої літаки в Туреччину для ліквідації лісових пожеж: "Україна направляє два екіпажі пожежних літаків Ан-32П із групою забезпечення. Це досвідчені фахівці, які вже мають досвід роботи у гірських районах та залучалися раніше до ліквідації масштабних пожеж у Чорногорії, в Ізраїлі та Грузії".

 175
 
Читайте також
Пожежі в Туреччині: МЗС готується повертати громадян України в разі погіршення ситуації Пожежі в Туреччині: МЗС готується повертати громадян України в разі погіршення ситуації
Лісові пожежі, які вирують в Туреччині наблизилися впритул до популярних курортів в провінції Анталія, де наразі перебуває багато українських туристів.
Українців з Туреччини евакуйовували катером: дороги до аеропорту охопив вогонь Українців з Туреччини евакуйовували катером: дороги до аеропорту охопив вогонь
Вогонь був за 2 кілометри від відпочинкових зон. Полум'я охопило і дороги, які ведуть до аеропорту.
У Індійському океані на судні під час пожежі загинув 20-річний моряк із Одеси (фото) У Індійському океані на судні під час пожежі загинув 20-річний моряк із Одеси (фото)
На судні MSC MESSINA, яке здійснювало рейс зі Шрі-Ланки до Сінгапуру трапилась масштабна пожежа, внаслідок якої загинув юний український моряк, родом з Одеси.
Loading...
Load next