За секунду до загибелі: у Рівному залізничник врятував хлопця від наїзду потяга (відео)

За секунду до загибелі: у Рівному залізничник врятував хлопця від наїзду потяга (відео)
Рівненський залізничник врятував життя чоловіку у навушниках, який у навушниках не чув, що їде потяг та ледве не ступив під потяг.

У Рівному на залізничному переїзді працівник залізниці відштовхнув перехожого в навушниках від смертельного наїзду потяга. Урятований пішохід після всього просто пішов у своїх справах,  а його рятівник не вважає, що зробив щось особливе. Відео порятунку хлопця опублікував у мережі Рома Колядюк.

На кадрах видно, як на залізничному переїзді на вулиці Пересопницькій у Рівному закритий шлагбаумом і горить червоний сигнал світлофора. На переїзді скупчилися автівки, чекаючи поки проїде потяг. Натомість один із перехожих, у вухах якого були навушники, став біля самої колії і намагався перейти її. 

Залізничник за декілька секунд до появи потяга, який їхав на чималій швидкості, виривав у нього з вух навушники й відштовхнув якомога далі від залізничної колії. Цим самим врятував життя юнаку.

Залізничник фактично виконав свої обов'язки. Спрацював професійно в частині забезпечення і гарантування безпеки руху на залізничному переїзді. Його вчинок – це добрий приклад того, як слід діяти в такій ситуації. При цьому, звичайно, нагадаю, що залізниця є зоною підвищеної небезпеки. І дотримання правил безпеки – це обов'язкова умова для будь-кого з учасників руху, як автотранспорту, так і пішоходів, - розповів "Суспільному" керівник пресцентру регіональної філії "Львівська залізниця" Андрій Везденко.

 283
 
Читайте також
У поїзді "Укрзалізниці" зламану лампу приклеїли до стелі медичним пластиром (фото) У поїзді "Укрзалізниці" зламану лампу приклеїли до стелі медичним пластиром (фото)
В одному з вагонів "Укрзалізниці" лампу не прикрутили до стелі, а приклеїли за допомогою медичного пластиру. При цьому лампа справно працює.
У Києві на мосту поліцейські врятували одразу двох самогубців (відео) У Києві на мосту поліцейські врятували одразу двох самогубців (відео)
Один із чоловіків, який намагався вкоротити собі віку сидів за поручнями мосту, а інший самогубця вже встиг стрибнути у воду.
У Рівному близнюки з ножем напали на жінку: деталі інциденту (відео) У Рівному близнюки з ножем напали на жінку: деталі інциденту (відео)
Постраждалу після нападу підлітків одразу госпіталізували. Жінку звати Ольга, а замах на її життя трапився після того, як вона відвела дитину у дитячий садочок.
Loading...
Load next