Новий скандал в "Укрзалізниці": компанія продала пасажирам квитки у неіснуючі вагони (відео)

Новий скандал в "Укрзалізниці": компанія продала пасажирам квитки у неіснуючі вагони (відео)
Провідники потягу нічого не знали про обставини та причини відсутності декількох вагонів. Пасажир припустив, що їх можуть ще зробити винними у цій ситуації.

"Укрзалізниця" потрапила в новий скандал – цього разу пасажири купили квитки на вагони потяга "Київ-Чернівці", яких було. В результаті люди змушені були самотужки шукати собі чужі місця, поки вони ще були вільні, а потім пересідати знову, оскільки дізнались про ситуацію із "вагонами-привидами" коли вже чекали на пероні вокзалу.

Про інцидент повідомив пасажир та журналіст Дмитро Пальчиков на своїй сторінці у Facebook.

Вирішили з друзями поїхати в Чернівці на вихідні 117 поїздом, вагон 15. Приходимо, а вагону немає. Вагону №15 в 117 поїзді "Київ-Чернівці" - немає. І 14 вагону немає. І ще якогось там вагону немає, - аписав чоловік у дописі.

За словами пасажира, людей та провідників не попереджали про причину такої ситуації, яку називає "Укрзалізниця" - обвал ґрунту 23 вересня за близько 30 км від Чернівців, біля кінцевої точки маршруту. 

Замість того, щоб сісти на свої куплені місця, ми майже до опівночі сиділи з валізами в ногах разом з тими, у кого були квитки в другому вагоні. Далі нас прилаштували спати на якісь рандомні чужі місця. Сказали, що все ок, нікого не буде, бо начебто продаж квитків на цей потяг зупинили і це не розкуплені білети. Ну Ок. Ми лягли, але почуття, що ніч буде довгою, нас не покидало, - додав чоловік.

Так, вже близько 01:30 до Дмитра і його друзів прийшли люди, які купили квитки на зайняті ними місця.

І це реально були їхні місця. Ми як безхатьки з купленими білетами, але без свого вагону мали шукати собі новий притулок. Після того, як ми висловили свою "незгоду з ситуацією", головна по поїзду нас прилаштувала остаточно, - наголосив пасажир.

Зокрема, у компанії вже вибачились за створені незручності та наголосили, що вони з'ясовують, чому так сталось й чому бригада потягу не отримала вчасних вказівок щодо пересадки.

Якраз розбираємося, чому поїзна бригада не отримала вчасних вказівок щодо пересадки. Зміни у складі поїзда пов'язані зі зміною маршруту та, відповідно, населеності рейсу через об’їзд місця обвалу карстових печер на території Чернівецької області, - повідомили в "Укрзалізниці". 

Нагадаємо, що наприкінці вересня в районі карстових печер на перегоні Новоселиця — Мамалига через підмив ґрунту утворилося провалля. Це складне просідання ґрунту, внаслідок якого утворилася яма глибиною у 6 метрів. Через це потяги прибували у Чернівці із запізненням. 

Читайте також
На Буковині утворилось провалля під залізничною колією: поїзд Чернівці — Київ змінює маршрут (фото) На Буковині утворилось провалля під залізничною колією: поїзд Чернівці — Київ змінює маршрут (фото)
Це складне просідання ґрунту, внаслідок якого утворилася яма глибиною у 6 метрів. Яма за розмірами дуже велика — потрібно декілька машин гравію, щоб її засипати.
У поїзді "Укрзалізниці" зламану лампу приклеїли до стелі медичним пластиром (фото) У поїзді "Укрзалізниці" зламану лампу приклеїли до стелі медичним пластиром (фото)
В одному з вагонів "Укрзалізниці" лампу не прикрутили до стелі, а приклеїли за допомогою медичного пластиру. При цьому лампа справно працює.
Укрзалізниця з 1 червня запускає потяг у Європу, який з’єднає Київ, Будапешт і Відень Укрзалізниця з 1 червня запускає потяг у Європу, який з’єднає Київ, Будапешт і Відень
Вже з 1 червня почне курсувати потяг, який з’єднає Київ, Будапешт і Відень. Зокрема відновити міжнародне залізничне сполучення дозволила стабілізація ситуації з коронавірусом.
Loading...
Load next