Протести проти карантину: у Брюсселі силовики застосували сльозогінний газ проти мітингарів (відео)

Протести проти карантину: у Брюсселі силовики застосували сльозогінний газ проти мітингарів (відео)
Окрім зобов'язання працювати вдома, уряд також розширив обов'язкове носіння масок: тепер їх мусять носити діти, віком від 10 років.

Нові обмеження проти Covid-19 викликали масові демонстрації в Брюсселі в неділю, 21 листопада. Про це повідомляє Bloomberg у твіттері.

Бельгія нещодавно продовжила використання масок для обличчя та обов’язкову дистанційну роботу, намагаючись стримати новий сплеск випадків. 

Окрім зобов'язання працювати вдома, уряд також розширив обов'язкове носіння масок: тепер їх мусять носити діти, віком від 10 років. Нові карантинні обмеження викликали обурення, а слідом і хвилю протестів. Мітингувальники вступали в сутички із силовиками. Останні, зрештою, використали сльозогінний газ.

Водночас прем'єр-міністр Бельгії Олександр Де Кру в середу заявив, що високий рівень вакцинації в країні є основною причиною, чому в країні вдалося уникнути введення жорсткішого карантину.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

Читайте також
Штурм мерії та пожежа в прокуратурі: в Алмати серйозне загострення ситуації. Оновлено (відео) Штурм мерії та пожежа в прокуратурі: в Алмати серйозне загострення ситуації. Оновлено (відео)
Мітингувальники увірвалися до акімату Алмати, вибивши у будівлі вікна та двері.
"Жовтий" рівень епідемічної небезпеки: у Львові всі школи працюють у звичному форматі (відео) "Жовтий" рівень епідемічної небезпеки: у Львові всі школи працюють у звичному форматі (відео)
В місті після переходу до "жовтої" зони карантину працюють всі школи, незалежно від того, скільки відсотків вчителів вакциновано.
Loading...
Load next