На кордоні з Білоруссю українські прикордонники розпочали спецоперацію (фото)

На кордоні з Білоруссю українські прикордонники розпочали спецоперацію (фото)
Спецоперація "Полісся" - це подальші заходи для нарощення охорони та захисту українського кордону з метою недопущення міграційної кризи та протидії протиправній діяльності.

На кордоні з Республікою Білорусь розпочалася спільна спеціальна прикордонна операція «Полісся». Про це повідомляє Держприкордонслужба.

Операцію координує Державна прикордонна служба України, спільно з силами Національної гвардії, Національної поліції, ЗСУ та іншими залученими резервами.

Фото: Держприкордонслужба

Як відмітив перший заступник Голови Державної прикордонної служби України Володимир Нікіфоренко, на сьогодні на українсько-білоруському кордоні є загроза поширення міграційної кризи та ймовірність перенаправлення потоків мігрантів до України.

Для подальшого реагування на можливе ускладнення ситуації спільно з взаємодіючими державними структурами узгоджено проведення спільної спеціальної прикордонної операції та опрацьовано відповідний план. І вчора ввечері вона офіційно розпочалась, - зазначив він.

Перший заступник Голови ДПСУ додав, що її головне завдання – не допустити перетинання нелегальними мігрантами державного кордону та потрапляння їх в Україну і для цього забезпечується координація дій усіх залучених сил.

Фото: Держприкордонслужба

Контроль за режимом державного кордону здійснюватимуть збільшені прикордонні наряди з одночасним нарощуванням сил та засобів на можливих напрямках спроб прориву груп незаконних мігрантів.

Також, як зазначають у Держприкордонслужбі, для охорони кордону активно застосовуватимуть:

  • авіацію для патрулювання і моніторингу;
  •  безпілотні авіаційні комплекси;
  • технічні засоби спостереження.

Окрім цього, передбачене суттєве посилення прикордонного режиму вздовж українсько-білоруської ділянки державного кордону. У межах контрольованих прикордонних районів відбуватимуться виставлення контрольних постів на автомобільних дорогах та патрулювання основних шляхів, що прямують до державного кордону, перевірки автобусних та залізничних станцій, проведення превентивних заходів в населених пунктах прикордоння.     

Віра Коновал - pravdatutnews.com

 97
 
Читайте також
На кордоні з Білоруссю СБУ знайшла схованку зі зброєю (відео) На кордоні з Білоруссю СБУ знайшла схованку зі зброєю (відео)
Вилучені боєприпаси та засоби ураження направлено на проведення вибухо-технічних експертиз.
На Житомирщині відбулась перевірка готовності до посилення заходів безпеки на кордоні з Білоруссю (відео) На Житомирщині відбулась перевірка готовності до посилення заходів безпеки на кордоні з Білоруссю (відео)
Голова Нацполіції Ігор Клименко провів координаційну нараду в місті Овруч з керівниками правоохоронних органів області щодо ситуації поблизу державного кордону України з Білоруссю.
Україна посилює контроль на кордоні із Білоруссю Україна посилює контроль на кордоні із Білоруссю
Україна ввела додаткові обмеження на кордоні з Білоруссю у Рівненські області. Зокрема запроваджено додаткові тимчасові обмеження.
Loading...
Load next